تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30771
تاریخ انتشار: چ, 1397/11/10 - 22:34
در پی حادثه گازگرفتگی در روستای بنماران از توابع شهرستان کوثر استان اردبیل ۲۰ نفر از اهالی این روستا به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش آران مغان، سرپرست اورژانس پیش بیمارستان و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: اهالی روستای بنماران شهرستان کوثر حوالی ظهر روز چهارشنبه به منظور شرکت در برنامه‌ای در مسجد تجمع کرده بودند که به دلیل نشت گاز تعدادی از اهالی روستا دچار گازگرفتگی شدند.

مجید غریبانی خاطرنشان کرد: به محض اطلاع اورژانس از وضعیت مصدومان بلافاصله دو دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، هلی‌کوپتر امداد و دو دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل اعزام شده و مصدومان را ابتدا به مرکز بهداشتی – درمانی خلفلو اعزام کردند.

وی بیان کرد: با انجام مراحل اولیه امدادرسانی این مصدومان که به تعداد ۲۰ نفر گزارش شده است به بیمارستان‌های امام خمینی (ره)، تأمین اجتماعی، امام رضا (ع) و … منتقل شدند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستان و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: وضعیت عمومی این مصدومان در حال بررسی است و کارشناسان اورژانس ما در اسرع وقت نسبت به امدادرسانی اقدام کردند.

غریبانی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امسال نیز در مناطق مختلف اردبیل همچون سال‌های گذشته با حادثه تلخ گازگرفتگی روبرو بودیم؛ از همشهریان خواست تا نسبت به رعایت موارد ایمنی دقت لازم را داشته باشند.

وی گفت: به طور متوسط در هر هفته یک تا دو گزارش مربوط به گازگرفتگی در اردبیل اعلام می‌شود.

منبع: ركنا

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر