تازه ترین مطالب


کد مطلب: 30748
تاریخ انتشار: ش, 1397/11/06 - 17:47
بسیج دانشجویی دانشگاه های پارس آباد مغان در نامه ای به دادستان اين شهرستان خواستار ورود به نحوه انتخاب شهردار و زواياي پنهان مسئله به عنوان مدعی العموم شدند.

به گزارش آران مغان،  متن این نامه به شرح زیر است:

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان مرزی پارس آباد مغان

با سلام خدمت دادستان ساعی و تلاشگر شهرستان مرزی پارس آباد مغان، برخود واجب میدانیم پیشاپیش چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را خدمت شما و همکاران گرامیتان تبریک عرض نماییم.

آنگونه که مستحضر هستید روند انتخاب شهردار در این روزها  فکر هر شهروندی را مشغول خود کرده و شایعات در این خصوص فضای شهر را ملتهب می سازد و این در شأن دومین شهر پرجمعیت استان نیست که ماه ها توسط سرپرست اداره شود و همگان می دانند که در نبود شهردار و یا تعدد جایگزینی شهردار به دلایل مختلف باعث وادادگی در سیستم شهرداری شده و تبعات آن خواه یا ناخواه در جلوه ی شهر خود نمایی می کند. فلذا ما دانشجویان دانشگاه های شهرستان پارس آباد مغان از دادستان محترم انتظار داریم:

1- با ورود به بررسی روند انتخاب شهردار به عنوان مدعی العموم و دیدن زوایای پنهان مسئله از ضایع شدن حقوق مردم ولایت مدار این خطه مرزی جلوگیری بعمل آید.

2- بدلیل تعلل انتخاب شهردار و شایعات موجود در این خصوص بازه ی زمانی مشخص برای انتخاب شهردار در اختیار شورای شهر قرار داده شود.

3- در صورت وجود تخلف در نحوه انتخاب شهردار به این موضوع ورود کرده و ضمن برخورد با متخلفین، در راستای تنویر افکار عمومی مردم را از این امر آگاه سازید.

((باشد که خداوند ما را نیز از رستگاران قرار دهد)).

هسته مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان پارس آباد

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

تقدیر و تشکر از مطالبه گری و اقدام انقلابی برادر خواهران عزیزمان در بسیج دانشجویی، که با بصیرت خود به موقع اقدام به مطالبه گری در خصوص انتخاب شهردار پارس آباد مغان، از دادستان محترم نموده اند. امیدواریم دادستان محترم نیز با استفاده از ابزارها و اختیارات قانونی خود در این مورد به موقع عمل نمایند. ان شاءاالله
ارسال نظر