تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30688
تاریخ انتشار: پ, 1397/10/20 - 11:52
فرماندار پارس آباد با اشاره به ساماندهی کردن بازار ماهی‌فروشان در این شهرستان گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از 2 هزار تن ماهی گرم‌آبی و خاویار در شهرستان پارس‌آباد تولید شود.

به گزارش آران مغان، علی علایی امروز در جلسه تنظیم بازار این شهرستان، ضمن اشاره به مسئله گرانی، اظهار کرد: با عزم و اراده و همت ادارات و دستگاه‌های ذی‌ربط با بازرسی بیشتر، تنظیم بازار و برخورد با متخلفین نباید مردم دغدغه گرانی داشته باشند.

وی در خصوص اینکه مایحتاج مردم باید به راحتی در دسترس باشد، گفت: در سال‌جاری  برای تنظیم بازار 26 هزار و 980 کیلوگرم گوشت قرمز، 31 هزار و 200 کیلوگرم گوشت مرغ و 16 هزار و 500 کیلوگرم برنج به صورت سهمیه در شهرستان پارس‌آباد  توزیع شده است.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد از ثبت نام ۸۴۲ راننده برای توزیع لاستیک ماشین‌آلات در بین رانندگان اتوبوس، مینی بوس، نیسان و باری دارای کارت هوشمند خبر داد و افزود:  از ابتدای طرح توزیع لاستیک، برای توزیع بیش از ۵۰۶ جفت حلقه لاستیک توسط اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان انجام شد که این مقدار۵۰ درصد بیش از سهمیه شهرستان بوده است.
علایی با اشاره به اینکه  توزیع لاستیک برای رانندگان نیسان توسط اداره صنعت و معدن و تجارت انجام خواهد گرفت، تدکید کرد:  درخواست افزایش نمایندگی لاستیک با پیگیری اداره صنعت معدن تجارت شهرستان پارس‌آباد در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به نبود بازار ماهی‌فروشان در پارس‌آباد و هدفمند و ساماندهی کردن بازار ماهی‌فروشان در آینده‌ای نزدیک، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از 2 هزار تن ماهی گرم‌آبی و خاویار در شهرستان پارس‌آباد تولید شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد در خصوص تأمین میوه شب عید شهروندان و کنترل بازار،‌ اضافه کرد: شهرداری باید تا یک ماه قبل از عید مکان‌های فروش میوه در قالب تنظیم بازار با مصوب دولتی را شناسایی کرده و دستگاه‌های بازرسی با نظارت بیشتر باعث شوند مردم عید امسال هیچ مشکل و دغدغه ای  نداشته باشند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

ضمن عرض سلام به خدمت آقای فرماندار با توجه به فرموده حضرت عالی توزیع 26980کیلو گوشت قرمز که اگر برای هر نفری 3 کیلو بدهند می شود 8993 نفر ومرغ یخ زده با 30200کیلوگرم برای هرنفر4کیلوگرم حساب کنیم 7550نفر می شود حال این سوال به ذهنم می رسد که آیا این همه گوشت واقعا دربین مردم توزیع شده یا به صورت آزاد در بین رستورانداران ویا سایر جاها صرف شده ؟بنده وامثال بنده هنوز نمی دانیم که این همه گوشت در کجا وتوسط چه کسانی توزیع شدهاست .قبلا در بین مرغرفروشیها آن هم در چندین نقطه از شهر توزیع می شد وبه راحتی در دسترس ودید عموم مردم قرار داشت وهر کس که نیاز داشت به راحتی به حد نیاز خریدش را انجام میداد ولی بنده وامثال بنده که قادر به خرید گوشت به قیمت جدید نیستیم حتی نتوانسته ایم یک گرم هم از این همه توزیع گوشت بهره ای ببریم به نظر بنده اگه سهم کارمندان دولت را همچون کمیته امداد وبهزیستی از طریق اداره توزیع کنند بهتر می شود
ارسال نظر