تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30655
تاریخ انتشار: چ, 1397/10/12 - 21:05
مدرسه سه کلاسه خیر ساز روستای بيوك خانلو با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی، اهالی روستای بيوك خانلو و رئيس مجمع خیرین مدرسه ساز استان به بهره برداری رسید.

به گزارش آران مغان، فرماندار شهرستان پارس آباد در آیین افتتاح مدرسه سه کلاسه خیر ساز در روستای بیوک خانلو اظهار داشت: بیش از 30 هزار دانش آموز در مدارس این شهرستان در حال تحصیل هستند و سالانه حدود هزار و 500 دانش آموز جدید نیز به این جمعیت افزوده می شود.

علی علایی بر لزوم مشارکت بانک ها و خیرین استان برای جبران کمبود فضای آموزشی استاندارد در این منطقه تاکید کرد و از افتتاح 9 باب مدرسه خیر ساز با مشارکت مجمع خیرین مدرسه ساز و بنیاد برکت و بانک های ملی و ملت در این شهرستان مرزی خبر داد.

وي به تخصیص 2 میلیارد و 700 میلیون ریال به مدرسه روستای بیوک خانلو اشاره کرد و افزود: 2 میلیارد ریال از این مبلغ توسط بانک ملی ، 500 میلیون ریال توسط مجمع خیرین مدرسه ساز و 200 میلیون ریال نیز توسط اداره نوسازی مدارس استان به این پروژه تخصیص یافته است.

فرماندار پارس آباد با بيان اينكه در سال گذشته خیرین، اولیا و مربیان در این شهرستان 4 میلیارد ریال به مدرسه سازی هدیه کردند، تصريح كرد: بزودی مدرسه دیگری در محله زیتون با مشارکت مجمع خیرین مدرسه ساز و نوسازی مدارس پارس آباد مغان احداث خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر