///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30572
تاریخ انتشار: د, 1397/09/19 - 10:00
دادستان پارس آبادمغان بصورت سرزده از بيمارستانهاي امام خميني (ره) و تامين اجتماعي اين شهرستان مرزي بازديد كرد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، در اين بازديد كه يكشنبه شب انجام شد، امين رنجبر حفظ حقوق عامه در ابعاد مختلف خصوصا موضوعات مرتبط با سلامت جامعه را از اولویت مهم دستگاه قضایی دانست و گفت: به دنبال دریافت شکایت و نارضايتي هاي مردم از ارائه خدمات بیمارستان های تامين اجتماعي و امام خميني (ره) در قالب بازدید سرزده بعنوان مدعی العموم ورود کرده و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات این بیمارستانها قرار گرفتیم.

رنجبر با تأکید بر اینکه این بازدید در جهت پیگیری مشکلات درمانی مردم شهرستان صورت گرفته است، افزود: در شهرستان پارس آباد در حالي شاهد وقوع تصادفات متعددی هستیم كه از طرفی با کمبود کادر بیمارستانی و همچنين فضای فیزیکی ساختمان بیمارستان های شهر روبرو هستیم که اين امر مشکلات مصدومان و بيماران را دوچندان کرده است.

وي ادامه داد: در بازدید از بيمارستان امام خميني (ره) با تعدادی از بیماران و پرستاران مستقر در اورژانس و بیماران تحت نظر و بستری گفت و گو شد و مشکلاتی را مطرح كردند که ضمن استطلاع از پرسنل حاضر در بیمارستان، پرونده بیمارستانی آنان بررسی و تذکرات لازم داده شد.

دادستان پارس آباد همچنین از عوامل بیمارستان امام خمینی (ره) خواست تا بصورت آزمایشی با یکی از پزشکان متخصص تماس گرفته و وی را جهت حضور بر بالین بیمار اورژانسی فراخوانند تا از مدت زمان حضور پزشک در بیمارستان مطلع شوند که متاسفانه پزشک متخصص در مدت معین شده قانونی نتواست در بیمارستان حضور یابد و دادستان پارس آباد از برخورد و پیگیری قانونی با این اقدام پزشک متخصص قلب خبر داد.

رنجبر در ادامه ضمن بازديد سرزده از بيمارستان تامين اجتماعي پارس آباد، با بيان اينكه بیمارستانهاي شهر باید تلاش کنند به نحوی رضایت مراجعین حاصل شود، ادامه داد: نبود نیروی کافی در بيمارستان تامين اجتماعي پارس آباد باعث شده تا مشكلاتي براي پزشكان اورژانس و مراجعه كنندگان بوجود آمده كه این مسئله موجب نارضایتی‌های عمومی شده است.

وي با اشاره به اينكه هدف از اين بازديد مچ گيري از مسئولان بيمارستان نيست بلكه اعلام «خسته نباشید و خدا قوت» به پرسنل و پرستاران اين بيمارستان ها بود، تصريح كرد: دادستاني به عنوان متولی حفظ و احیای حقوق عامه، همواره موضوعات مرتبط با سلامت و بهداشت عمومی را رصد كرده و در صورت ضرورت ورود خواهد نمود.

در اين بازديد كه كاميار سليم داديار شعبه دادستاني و ساويز مدير دفتركل دادسرا شهرستان پارس آباد نيز حضور داشتند، وضعیت بخش های تخصصی، بررسی میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان و آشنایی با فعالیت های بیمارستان های امام خميني (ره) و تامين اجتماعي مورد بررسي قرار گرفت.

براي ديدن تصاوير در اندازه بزرگتر بر روي آن كليك كنيد

انتهاي پيام/

ارسال نظر