تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30564
تاریخ انتشار: ش, 1397/09/17 - 11:26
دانشجویان دانشگاه آزاد دشت پارس آباد مغان از مدیرعامل شرکت کشت و صنعت دشت مغان برای شفاف سازی درباره مسائل پیرامون این شرکت دعوت کرد.

به گزارش آران مغان، شرکت کشت و صنعت دامپروری مغان، یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی در خاورمیانه است که چندی پیش در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی، به بخش خصوصی واگذار شده است؛ اما این واگذاری مشکلاتی را برای فعالیت این شرکت و همچنین کارگران آن ایجاد کرده است که به همین دلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد پارس آباد مغان طی نامه ای به مدیرعامل این شرکت، جهت حضور در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی درباره وضعیت شرکت دعوت کرده است. 

 
متن این نامه به شرح زیر است: 
 
احتراما با توجه به جایگاه با اهمیت و تأثیرگذار شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در سطح استانی و کشوری، مسائلی که پیرامون این شرکت بزرگ ملی در سطح منطقه ای مطرح است، در راستای شفافیت موضوعات مطروحه و مطالبات دانشجویان شهرستان پارس آزاد مغان از جنابعالی دعوت به‌عمل می‌آید در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان حضور به هم رسانید.

ضمنا بازه پیشنهادی زمان حضور تا پایان آذرماه سال جاری است. پیشاپیش از حضور گرم حضرتعالی در محفل علمی و فرهنگی دانشجویی این دانشگاه تقدیر و تشکر می کنیم.

سینا الهامی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان

 

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر