تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30557
تاریخ انتشار: ج, 1397/09/16 - 01:30
با حضور امام جمعه و جمعي از مسئولان شهرستان پارس آباد، از کتاب «داستانهاي من» نوشته ابوالفضل فرجي آيلار، کودک 9 ساله پارس آبادي، رونمایی شد.

به گزارش آران مغان، مراسم رونمایی از کتاب «داستانهاي من» نوشته ابوالفضل فرجي آيلار، کوچک‌‌ترین نویسنده‌ پارس آبادي در استان اردبيل روز چهارشنبه (14 آذر) در كتابخانه عمومي شهيد رجايي پارس آباد برگزار شد.

در اين آيين كه معاون سياسي فرماندار و جمعي از مسئولان محلي و اهالي فرهنگ و هنر حضور داشتند، امام جمعه پارس آباد با تاکید بر اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: کتاب باید به عنوان یک ارزش بین مردم تلقی شود.

حجت الاسلام سيد سعيد رشادي با بيان اينكه اگر می خواهیم جامعه ای رو به رشد داشته باشیم باید به فرهنگ آن جامعه بیشتر توجه شود، افزود: امروز یکی از راه های برون رفت مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه، گرايش مردم به سمت مطالعه و ترويج فرهنگ كتابخواني است.

وي ضمن تقدير از ابوالفضل فرجي آيلار كودك 9 ساله نويسنده کتاب «داستانهاي من»، خانواده را مهمترین نقش در ترغیب فرزندان به کتاب و کتابخوانی دانست.

کتاب «داستانهاي من» شامل 18 داستان در 63 صفحه است كه توسط ابوالفضل فرجي آيلار دانش آموز 9 ساله كلاس سوم ابتدايي مدرسه خيام پارس آباد نوشته شده است و در آن به تخيلات ذهني از زبان حيوانات پرداخته شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر