تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30544
تاریخ انتشار: س, 1397/09/13 - 19:36
رئيس بنياد مستضعفان كشور با استقبال استاندار اردبیل، نماینده مردم گرمي در مجلس شورای اسلامی و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني وارد فرودگاه پارس آبادمغان شد.

به گزارش آران مغان، محمد سعیدی‌کیا در بدو ورود به فرودگاه پارس‌آبادمغان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما رسیدگی به مناطق محروم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم که نمونه‌ این فعالیت‌ها را در منطقه محروم قلعه‌گنج کرمان و روستاهای ایلام اجرا کردیم.

وی با اشاره به این‌که سیاست بنیاد مستضعفان کشور آبادانی مناطق محروم و رفع محدودیت و محرومیت از چهره این مناطق است، خاطرنشان کرد: در استان اردبیل نیز شهرستان محروم گرمی را با همکاری و هماهنگی استاندار اردبیل و بنیاد علوی در لیست رسیدگی قرار دادیم که امروز با حضور در این منطقه فعالیت‌های پیشرفت و آبادانی را پیگیری می‌کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور برنامه‌ریزی برای حضور مسئولان در راستای برطرف کردن محرومیت از چهره شهرستان گرمی را یادآور شد و گفت: از مجموعه اطلاعاتی که در اختیار خواهیم گرفت نسبت به ایجاد فضای توسعه و رشد در این شهرستان گرمی اقدام می‌کنیم.

سعیدی‌کیا با تأکید بر ضرورت الگوسازی و مردم‌محوری در راستای آبادانی مناطق محروم را یادآور شد و تصریح کرد: همراهی استان‌ها در اجرای طرح‌های توسعه‌ای و محرومیت‌زدایی شایان توجه است و ما با محور قرار دادن مردم و آبادانی شهرها برنامه‌های توسعه‌ای خود را به پیش می‌بریم.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور با سفر به استان اردبیل و شهرستان گرمی از نزدیک در جریان روند توسعه شهرستان محروم گرمی قرار گرفته و در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت می‌کند.

در این سفر دو روزه که از عصر سه شنبه آغاز شده است «سعیدی‌کیا» هم‌چنین فردا با حضور در شهرستان کوثر از این منطقه نیز بازدید خواهد کرد.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر