تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30526
تاریخ انتشار: پ, 1397/09/08 - 00:08
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: پیرامون موضوع کشت و صنعت مغان به فروشگاه رفاه، تاکنون هیچ دستوری از سوی دادستانی مبنی بر لغو این واگذاری به سازمان خصوصی‌سازی نرسیده است.

به گزارش آران مغان، مير اشرف پوری حسینی، در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، گفت: پیرامون موضوع کشت و صنعت دشت مغان به فروشگاه رفاه، تاکنون هیچ دستوری از سوی دادستانی مبنی بر لغو این واگذاری به سازمان خصوصی‌سازی نرسیده یا لااقل از آن اطلاعی ندارم.

وی گفت: دادستان اردبیل نیز از اقدام سازمان خصوصی‌سازی برای واگذاری این دارایی همواره استقبال کرده و بارها سازمان خصوصی‌سازی عنوان کرده، پیرامون اهلیت و یا بدهی بانکی خریداران دشت مغان چنانچه سندی پیدا شود، بلافاصله آن را اعلام کرد تا نسبت به روند واگذاری آن تصميم گيري شود.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: در گفت‌وگویی با منتظری، دادستان کل کشور نیز در فرایند واگذاری دشت مغان فرصت دو هفته‌ای جهت تکمیل بررسی‌ها درخواست شد، اما تا این لحظه و تاکنون هیچ سندی مبنی بر عدم اهلیت و یا پیدا شدن بدهی بانکی سهامداران فروشگاه رفاه به عنوان خریداران دشت مغان پیدا نشده است. این در حالی است که هر زمان که ورقه‌ای از سهام اشخاص دارای بدهی بانکی که در فروشگاه رفاه حضور دارند یافت شود، موضوع لغو واگذاری بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر