تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30499
تاریخ انتشار: پ, 1397/09/01 - 12:13
همزمان با آغاز هفته بسیج اولین نمایشگاه دستاوردهای مشاغل خانگی با حضور مسئولین در محل سالن ورزشی حضرت النیین (س) حوزه مقاومت بسیج کوثر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، اولین نمایشگاه دستاوردهای مشاغل خانگی صبح امروز همزمان با سومین روز از هفته بسیج به همت حوزه بسیج خواهران کوثر و با حضور امام جمعه، معاونت سیاسی فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان پارس آباد در محل سالن ورزشی حضرت النیین (س) حوزه مقاومت بسیج کوثر این شهر افتتاح شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر پارس آباد در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه دستاورد بانوان خانه دار پارس آباد از قبیل، کیف دوزی، لحاف دوزی، بدلیجات قلاب بافی، عروسک دوزی، گل سازی، مروارید بافی، چرم دوزی، صنایع دستی، مواد غذایی ارگانیک، داروهای گیاهی و تولیداتی نظیر فرآورده های لبنی و عسل به نمایش گذاشته شده است.

زهرا سجودی با اشاره به اینکه 11 غرفه در این نمایشگاه دایر شده، گفت: هدف از ایجاد این نمایشگاه حمایت از کالاهای تولیدی خانگی و تشویق به حضور بیشتر زنان به سوی مشاغل خانگی است.

وی افزود: برگزاری این نمایشگاه به عنوان اولین گام در راستای معرفی توانمندی ها و مشاغل خانگی زنان پارس آباد بوده که در حقیقت تحقق شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» را در بر خواهد داشت.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز تا 4 آذر از ساعت 9 صبح الی 16 آماده بازدید برای همه علاقمندان در محل سالن ورزشی حضرت النیین (س) حوزه مقاومت بسیج کوثر واقع در نزدیکی هنگ مرزی پارس آباد است.

گفتنی است، در کنار افتتاح اين نمایشگاه، (سيميلاتور) یا شبيه ساز تیراندازی مجازی نیز برپا شده است و امام جمعه پارس آباد ضمن افتتاح آن، بصورت نمادين با سلاح كلاشينكف به اهداف مجازي تعبیه شده در این سالن تيراندازي كرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر