تازه ترین مطالب


کد مطلب: 30493
تاریخ انتشار: چ, 1397/08/30 - 12:35
همزمان با هفته بسیج، مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری شهرستان پارس آبادمغان افتتاح شد.

به گزارش آران مغان، با حضور معاون پارک علم و فناوری استان اردبیل، فرماندار پارس آباد و جمعی از مسئولان و روسای دانشگاه ها، مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری پارس آباد در محل دانشگاه پیام نور این شهر افتتاح شد.

فرماندار پارس آباد در آیین افتتاح این مرکز گفت: دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد یکی از مراکز دانشگاهی نمونه استان بوده که با بیش از 1100 دانشجو در 15 رشته تحت تعلیم و هدایت  104 استاد هیات علمی و مدعو از سال تاسیس 1386 تا کنون 1300 دانشجو را تحویل بازار کار داده است.

///

علی علایی گفت: این واحد دانشگاهی با ایجاد مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری پارس آباد می تواند نقش مهمی در توسعه علوم دانش بنبان و رشد و شکوفایی استعداد و ایده های نو آورانه جوانان باشد.

همچنین در جلسه ای که با حضور معاون پارک علم و فناوری استان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد، علی علایی فرماندار پارس آباد از اعطای 50 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض تشویقی برای خلق ایده های نو خبر داد.

///

وی افزود: سرعت رشد علم، حرکت در مسیر رشد علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان را ناگزیر کرده است و بایستی با فعال نمودن مرکز رشد و پارک علم و فناوری در حوزه نیازهای جدید حوزه های آب و خاک و کسب و کار و تولیدات کشاورزی و دامپروری و ایجاد محصولاتی با کیفیت بالا و رقابت پذیر در بازار جهانی زمینه رشد و توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد و پایدار را در شهرستان رقم بزنیم.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر