تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30485
تاریخ انتشار: س, 1397/08/29 - 09:40
مصطفی کواکبیان گفت: حقوقي كه از مجلس دريافت مي كند در حدود ۱۵ میلیون تومان است.

به گزارش آران مغان به نقل از مشرق، شنیده شد که دبیرکل حزب مردمسالاری گفت: این مجلس، مجلسی نیست که برای ما مطلوبیت ۱۰۰درصدی داشته باشد، این تعبیر را من بارها تکرار کردم؛ خیلی‌ها با ما عکس سلفی گرفتند، اما زنبیل یادگاری در جای دیگر گذاشتند.

مصطفی کواکبیان گفت: من حقوق شخصی خودم حدود ۸میلیون است و از دانشگاه علامه طباطبایی می‌گیرم. حقوقم از مجلس فکر کنم تا ۱۵میلیون تومان باشد. من در دانشگاه آزاد هفته‌ای ممکن است سه الی چهار واحد درس بدهم و به دومیلیون هم نمی‌رسد.

در دانشگاه غیرانتفاعی هم که مدام در حال هزینه‌کردن هستیم، به برکت سیاست‌های محمودآقا، پدر دانشگاه‌های غیردولتی درآمد و اساسا در آنجا مدام باید دست به جیب باشیم تا کارمندها و اعضای هیات علمی را تامین کنیم، آنجا که درآمدی نداریم.

وی افزود: فامیلی‌ام کواکب است، اما خودم اهل این نجومی‌ها نیستم؛ من حقیقتا جز هزینه‌هایی که برای همراهان است، راننده است، هیچ حقوقی از مجلس نمی‌گیرم، چون حقوق خود را از دانشگاه می‌گیرم.

حقوقم ۷میلیون و ۲۰۰هزارتومان است

شنیده شد که نماینده شاهین‌شهر در مجلس گفت که حقوق نمایندگی وی ۷میلیون و ۲۰۰هزارتومان است. حسینعلی حاجی‌دلیگانی گفت: بعد از انتشار فیش حقوقی نمایندگان، دیگر فیش حقوقی دریافت نکردیم اما حقوق من ۷میلیون و ۲۰۰هزارتومان است.

همچنین هشت دفتر در شهرهای مختلف حوزه انتخابیه و تهران دارم که ۲۵نفر مجموعا در این دفاتر کار می‌کنند که با احتساب هزینه‌های دفاتر ۱۶میلیون تومان برای اداره آنها پرداخت می‌شود که این عدد شرعا و قانونا متعلق به من نیست. وی اضافه کرد: اموال من نیز یک خانه در اصفهان و یک خودرو ال٩٠ و یک ارثیه پدری است که ۵۰۰متر است و آن را با بچه اخوی و دو خواهرم تقسیم کردیم.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر