تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30468
تاریخ انتشار: ج, 1397/08/25 - 15:41
طی حکمی از سوی مدیرکل استان ورزش و جوانان استان اردبیل، "علیرضا محبی" به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد منصوب شد.

به گزارش آران مغان، طی مراسمی با حضور محمدرضا برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، "علیرضا محبی" که پیش از این ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار را برعهده داشت، به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد منصوب شد.

این انتصاب در حالی طی حکمی از سوی بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل برای سرپرستی علیرضا محبی ابلاغ شد، که معارفه او بدون حضور فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد و تنها با حضور معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان، آنهم در اداره ورزش و جوانان پارس آباد برگزار شد.

گفته می شود، این انتصاب در حالی انجام شد که نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس مخالف شدید این انتصاب بود و کار به جایی رسید که وی تمام اهرم مخالفتش را بکار بست تا جلوی این‌ انتصاب گرفته شود، اما این معارفه در کمال خونسردی انجام شد!

گفتنی است، از حاشیه های دیگر این انتصاب مخالفت نماینده با برگزاری آن در فرمانداری بود که این‌ معارفه بدون حضور فرماندار و حتی معاونان او در اداره ورزش و جوانان پارس آباد برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر