///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30251
تاریخ انتشار: چ, 1397/06/21 - 18:26
فیلم سینمایی "یک کیلو و بیست و یک گرم" همزمان با روز ملی سینما در سینما انقلاب شهرستان پارس آبادمغان اکران می شود.

به گزارش آران مغان، غریب منوچهری معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ضمن تبریک روز ملی سینما از اکران همزمان فیلم سینمایی "یک کیلو ۲۱ گرم" ساخته رحیم طوفان فیلم ساز اردبیلی در همه سینماهای استان اردبیل خبر داد.

وي گفت: سینماهای قدس، انقلاب اردبیل، سینما انقلاب پارس آباد، فرهنگ خلخال و سینما پل مشکین شهر از امروز ۲۱ شهریور فیلم یک کیلو بیست و یک گرم ساخته رحیم طوفان را اکران خواهند کرد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: از سال ۹۲ تاکنون تعداد سینماهای استان ازدو باب سینما به شش مورد افزایش یافته است. همچنین سینماهای انقلاب و قدس اردبیل نسبت به نوسازی و به روز رسانی خود اقدام نموده است.

منوچهری ضمن اشاره به فعالیتهای چشمگیر در زمینه سینما و تولید فیلم در استان به تلاش فیلمسازان اردبیل جهت تولید فیلم سینمایی در سالهای اخیر در این استان و کشور اشاره کرد.

وي ضمن دعوت از عموم شهروندان و هم استانی ها جهت تماشای این فیلم افزود: براي ادارات و نهادها و اقشار مختلف که به صورت گروهی در سینما جهت تماشای این فیلم حضور خواهند داشت تخفیف ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد.

گفتني است، فیلم یک کیلو بیست و یک گرم ساخته رحیم طوفان متولد اردبیل و از فعالان حوزه سینمای اين استان می باشد که همزمان در اکران این فیلم در سینماهای استان حضور خواهد داشت.

///

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر