تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30222
تاریخ انتشار: پ, 1397/06/15 - 13:48
فرماندار پارس آباد گفت: اولین گام در سرمایه گذاری خارجی منطقه آزاد با حضور هیات سرمایه گذاری روسی در شهرستان پارس آباد آغاز شد.

به گزارش آران مغان، علی علایی با بیان اینکه هیاتی متشکل از سرمایه گذاران خارجی از کشور روسیه به همراه مقامات کشوری و استانی با حضور در فرمانداری شهرستان پارس آباد از پتانسیل های سرمایه گذاری شهرستان در بخشهای کشاورزی و دامپروری و خدمات گردشگری بازدید کردند، افزود: این هیات روسی ضمن شناسایی و آشنایی با ظرفیتهای بزرگ سرمایه گذاری اولین گام در سرمایه گذاری خارجی منطقه آزاد شهرستان را رقم خواهند زد.

فرماندار پارس آباد با اشاره به تصویب ایجاد منطقه آزاد در شهرستان های شمالی استان اردبیل تصریح کرد: قطعا با توجه به وجود زیر ساختهایی همچون فرودگاه، پایاب سد خداآفرین، مرزی بودن، آب و خاک غنی با تولید انواع محصولات کشاورزی، هوای معتدل و پتانسیل گردشگری و اکوتوریسم و فراهم بودن بستر برای سرمایه گذاری، شهرستان پارس آباد با جذب سرمایه گذاران خارجی در حوزه صنعت و خدمات گردشگری و ترانزیت هوایی نقش بسیار کلیدی و مهم را در موفقیت منطقه آزاد ایفا خواهد کرد.
گفتنی است، هیات سرماگذار روسی به همراه فرماندار و‌ جمعی از مسئولان از مجتمع کشت و صنعت‌مغان و باغات این شرکت بازدید کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر