تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30197
تاریخ انتشار: ج, 1397/06/09 - 20:36
امام جمعه پارس آباد مغان گفت: طرح سؤال از رئیس‌جمهور نشانه اقتدار مجلس بود که نشان داد نمايندگان خانه ملت در جایی که پای حق مردم در میان است باکسی تعارف ندارند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، حجت الاسلام سيد سعيد رشادي در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به حضور رئیس‌جمهور در مجلس اظهار داشت: حضور رئیس‌جمهور در صحن مجلس شورای اسلامی برای پاسخ به نمایندگان بیانگر اقتدار و قدرت مجلس است.

وي افزود: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور و حضور وی در مجلس چند پیام مهم داشت اول اينكه فرایند طرح سؤال نمایندگان از رئیس‌جمهور و حضور رئیس‌جمهور در مجلس نشانگر دموكراسي بود و این مجلس نشان داد که علی‌رغم برخی انتقادها می‌تواند در رأس امور باشد و نظام اسلامی یک نظام پاسخگویی است.

خطيب نمازجمعه پارس آباد به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان با هیئت دولت اشاره کرد و گفت: حضور رئیس جمهور در صحن مجلس و پاسخگویی به مطالبات و سوالات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز مطالبه‌گری و نظارت نمایندگان از دولت، جز اقتدار نظام جمهوري اسلامی بود.

رشادي در ادامه به نحوه فروش شركت كشت و صنعت مغان اشاره كرد و افزود: آنگونه كه ما شنيده ايم ظاهراً قرار است فروش شرکت كشت و صنعت مغان به برنده مزایده باطل اعلام شده و به خريدار داراي صلاحيت لازم واگذار شود.

وي با اشاره به بندهاي قرارداد مزايده فروش اين شركت تصريح كرد: در بند قرارداد فروش شرکت و صنعت مغان افزایش سالانه ۵۰۰ نفر به کارکنان و نداشتن حق فروش ۱۰ ساله از شروط آن است.

امام جمعه پارس آباد در ادامه از حضور گسترده بسیجیان در رزمایش محمد رسول الله (ص) 2 اين شهرستان قدردانی كرد و گفت: حقيقتا اين رزمایش روزهای اعزام رزمندگان و بسیجیان به جبهه را دوباره تداعی کرد و جا دارد از تلاش هاي فرمانده سپاه اين شهرستان تقدير كنم.

رشادي همچنين با تشکر از عوامل بازسازی حادثه غدیر خم در روستای تپراق کندی اسلام آبادمغان افزود :غدیر فقط تاریخ نیست که فراموش شود، بلکه غدیر و ولایت جزء مبانی دین مبین اسلام و مهمترین پایه و رکن دین می باشد.

وي در ادامه از پیگیري جدي حق آبه مغان توسط آيت الله عاملي نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبيل قدرداني كرد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر