///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30118
تاریخ انتشار: ي, 1397/05/21 - 01:25
اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پارس آباد با برگزاری انتخابات، هیأت رئیسه این شورا را برای سال دوم فعالیت خود انتخاب کردند.

به گزارش آران مغان، 7 عضو منتخب شورای اسلامی دور پنجم پارس آباد در جلسه هیئت رئیسه خود بهروز عبدالهي را به عنوان رئیس جدید شورا انتخاب کردند.

در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر پارس آباد، خانش عيوض زاده به عنوان نایب رئیس، محمرضا شيرپور سخنگوی شورا و پويا مجرد به عنوان دبير شوراي شهر پارس آباد برای سال دوم فعالیت انتخاب شدند.

ساسان ورزند، کریم سربلند و هوشنگ نوروزی نیز به عنوان عضو شورا با انتخابات میان اعضای شورا شهر پارس‌آباد انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

بدینوسیله انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان رئیس شورای شهر پارس اباد تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، عزت، سربلندی و توفیقات شما و همکاران محترمتان را در جهت رشد و توسعه پایدار شهر پارس اباد مسئلت دارم.

سلام اران عزیز.قبل از ایجاد تشکیلات شورا به سبک کنونی،شهردار کم و بیش خود زا در قبال شهروندان مسئول می دید.در وضعیت کنونی نه شهردار و نه تک تک اعضای شورا خود را در مقابل هیچ مشکلی پاسخگو نمی دانند و اصولاَ فقط یک نفر مسئول یک مشکل مشخص نیست و همانطور که آمار تخلفات شهرداریها و اعضای شورا در سراسر کشور نشان میدهد،تخلفات به مراتب نسبت به وضعیت قبل بیشتر شده است . در وضعیت کنونی تخلفات صورت گرفته تنها زمانی آشکار می شود که دامنۀ آن بسیار گسترده تر شده و تعداد بیشتری را درگیر کرده باشد.اعضای محترم هیئت رئیسه شورا از میان هفت عضو موجود انتخاب میشوند و چهار نفر از میان هفت نفر، به هر حال انتخاب می شوند.مقصود این است که به نظر حقیر،با این توصیفات،این مسأله ارزش خبری ندارد و خود اعضای محترم هم توجه داشته باشند که این مسأله ارزش آن را ندارد که حتی یک پارچه نوشته در مقابل شهرداری یا چهارراه نصب شود.مهم این است که یکایک اعضای محترم در فرصتی که ایجاد شده است تمام همت خود را بکار گیرند و مشکلی را حل کنند. « خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی». والعاقبة للمتقین.

دیگه برای عضوشورای شهر نمی نویسند که این سه نفر بعنوان اعضای شورای شهر انتخاب شدند؟چون آنها جزوه اعضای شورای شهر بودند و هستند؟ کسی که مجددا" به رئیس ویا نایب رئیس و دبیر رای گیری می کنند< انتخاب میشوندرا می نویسند.
ارسال نظر