تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30081
تاریخ انتشار: چ, 1397/05/10 - 19:27
تصادف شديد خودروي لكسوز با سواري پژو 206 در مسیر پارس‌آباد – جعفرآباد سه تبعه کشور جمهوری آذربایجان را به كام مرگ كشاند.

به گزارش آران مغان، رئیس پلیس راه استان اردبیل در تشریح جزئیات این تصادف گفت: عصر روز سه شنبه تصادف خودروي لكسوز با سواري پژو 206 در مسیر پارس‌آباد – جعفرآباد سه کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ حجت فتاحی با بيان اينكه خودروي لكسوز به شماره پلاک کشور جمهوری آذربایجان بوده، افزود: در این سانحه خونین متاسفانه سه سرنشين خودرو لكسوز كه همه آنها از اتباع كشور آذربايجان بودند، کشته شدند.

وي با اشاره به حرکت این دو خودرو در یک مسیر گفت: در ابتدا راننده پژو اقدام به سبقت می گیرد که به دلیل عدم رعایت فاصله عرضی با خودرو لكسوز برخورد می کند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل ادامه داد: راننده لكسوز به منظور جلوگیری از برخورد بیشتر و خسارت احتمالی به سواری پژو 206، خودرو را به سمت راست جاده متمایل می کند که منجر به خروج از جاده و واژگون می شود.

سرهنگ فتاحي با اشاره به وجود شش سرنشین در خودرو لكسوز افزود: در اثر این حادثه راننده خودرو لكسوز و پنج سرنشین دیگر آن به همراه راننده پژو مصدوم و به سرعت به بیمارستان امام خميني (ره) پارس آباد منتقل می شوند.

وی با اشاره به مصدومیت شدید راننده لكسوز و دو سرنشین دیگر این خودرو گفت: متاسفانه این سه نفر به دلیل مصدومیت شدید در بیمارستان پارس آباد فوت می کنند.

رئیس پلیس راه استان اردبيل با بیان اینکه سایر مصدومان این حادثه تحت مداوا قرار می گیرند، افزود: راننده پژو با مصدومیت جدی روبرو بوده اما سه سرنشین دیگر خودرو لكسوز مصدومیت جرئی داشته اند.

فتاحي با تاکید بر لزوم حفظ آرامش و رعایت قوانین رانندگی از سوی مسافران و رانندگان تصريح كرد: لازم است به این نکته تاکید کنیم که نباید رعایت قوانین و مقررات منوط به بودن یا نبودن پلیس باشد بلکه در همه حال باید قوانین رعایت شده و به آن احترام گذاشته شود.

///

////

///

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

اولا جاده نيست كه قتلگاهه اين جاده واسه سي سال پيش بوده كه دريكساعت يك ماشين تردد داشت نه اينكه الان بااين ترافيك دوماً آقاي نماينده دغده مديريت شركت كشت وصنعت مغان هم كه تمام شد همه هم و غمت تغيير مديران شركت مغان بود كه فروخته شد شما را بخدا لااقل تا بيله سواراين جاده. رادوبانده كن خداراهم خوش مياد

باسلام آران جان خواهشا به رسالت خود مبنی برخبرنگاریست که مشکلات ودغده مردم را به مسولان برساند حال جناب نماینده چطور برای تغییر مدیران شرکت کشت وصنعت میخواستی کفن پوش شوی برای این جاده قتلگاه هم کاری بکن چند وقت پیش دونفر از دوستان بنده درهمین جاده جانشان را بر اثرتصادف ازدست دادن حال یکی متاهل بود بادوتا بچه این بچه چه گناهی داره تاآخرعمر بی مهر پدر بزرگ شود شما بعنوان نماینده چه جوابی دارید ما که وزیر راه رانمیبینیم شما نماینده اید بااستیضاح ویاباخواهش کاری بکنید فردا درپل صراط شرمنده نباشید

خرابی جاده که شکی نیست ولی طرز رانندگی اهالی هم اصلا درست نیست به محض اینکه میخوای سبقت بگیری اقدام به افزایش سرعت میکنن وسبقت های بیمورد سرعت غیرمجاز که حداقل باتوجه به کم عرضی جاده باید رعایت بشه که ابدارعایت نمیکنن
ارسال نظر