///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30021
تاریخ انتشار: س, 1397/04/26 - 20:20
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد گفت: امروز كشورمان بيش از هر زمان ديگري نياز به وحدت و همدلی دارد زیرا كه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم و مسئولين هستند.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوري امروز در نشست بصيرتي ناظران شورای نگهبان شهرستان پارس آباد كه به مناسبت 26 تيرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان برگزار شد، اظهار داشت: تاسیس شوراي نگهبان يكي از مهمترین ثمرات و برکات انقلاب است که در نظام اسلامی دارای جایگاه ویژه و منحصر به فردی است.

وي با بیان اینکه شورای نگهبان مایه عزت و افتخار ایران اسلامی است، افزود: ما وظیفه داریم از جایگاه ارزشمند و والای شورای نگهبان حمایت کنیم.

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد در خصوص هجمه ها عليه شورای نگهبان گفت: اين شورا از زمان تأسیس تاکنون بسیار موفق عمل کرده و از ارکان مهم نظام در پیشرفت و استقرار نظام بوده است و به همین علت دشمنان انقلاب هجمه­ های زیادی بر علیه این نهاد انقلابی وارد کرده و می­ کنند.

نوري با بيان اينكه وحدت و همدلی نیاز امروز كشور است زیرا كه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم و مسئولين هستند، تصريح كرد: هر چند در كشور ما سوء مديريت، مشکلات اقتصادی و تحریم هایی وجود دارد اما‌ حضور در بين مردم و نشستن پای درد دل و حل مشکلات آنان كه هزينه نمي خواهد.

وي با تاكيد بر اينكه دشمن با استفاده از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و تقابل قرار دادن مسئولين و مردم به دنبال تحريك و براندازي نظام تلاش مي كند، افزود: امروز کشور ما بيش از هر زمان ديگري به وحدت و همدلی نياز دارد و همه احزاب، گروه ها و جناح ها بايد کینه و كدورت را دور ریخته و برای پيشرفت و يكپارچگي کشور تلاش کنند.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد با اشاره به قرار داشتن در چهلمین سال پیروزی انقلاب گفت: دشمنان انقلاب هیچ گاه باور نمی­ کردند که عمر انقلاب به 40 سال برسد و در طول این سال­ ها، جنگ ­ها، تحریم­ ها و فتنه­ های بسیاری به پا کردند اما ملت ايران ثابت كردند كه همواره وفادار به انقلاب هستند و حماسه ۹ دی نمونه اي از این وفاداری مردم به اين نظام است.

نوري در ادامه عملکرد اعضای دفتر شورای نگهبان شهرستان پارس آباد را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شوراي نگهبان در این شهرستان جایگاه خوبی دارد و قابل تحسين است.

وي همچنين از حضور فرماندار پارس آباد در مناطق محروم شهرستان و نشستن پای دردل مردم براي حل مشكلات آنان قدرداني كرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر