///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30008
تاریخ انتشار: ي, 1397/04/24 - 17:12
شنيده ها حاكيست كه شورای اسلامی شهر تازه كند مغان با اکثریت آرا فتح اله دادگر عربلو را به عنوان شهردار جديد اين شهر انتخاب كرده است.

به گزارش آران مغان،  شنيده ها حاكيست در نشست شورای اسلامی تازه كند مغان پس از رای‌گیری اعضای اين شورا، فتح اله دادگر عربلو با اكثريت آرا و كسب 5 راي به عنوان شهردار شهر تازه كند مغان معرفي شده است.

فتح اله دادگر متولد 1352 و داراي مدرك دکترای کامپیوتر است كه در سال ۱۳۸۵ عضويت در شورای اسلامی شهر و  رئیس شورای اسلامی شهرستان پارس آباد را در كارنامه كاري خود دارد.

وي همچنين به مدت 9 سال ریاست مركز آموزش علمی کاربردی خانه كارگر پارس آباد را برعهده داشت.

گفتني است، پيش از اين داريوش قرباني از آذرماه 96 تا 28 خرداد 97 شهردار تازه كند بود كه به دليل بعد مسافت با محل كار و زندگي و مشكلات خانوادگي از سمتش استعفا داده بود كه مورد موافقت شوراي شهر تازه كند قرار گرفته بود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

این انتصاب را به جناب آقای دادگر تبریک گفته و آرزوی توفیق برایشان در مسئولیت جدید برایشان تز خداوند منان دارم در ضمن شهردار قبلی صرفا برای اینکه سابقه شهرداری داشته باشه امده بودند نه خدمت .

بعد مسافت نبود داداش قضیه چیز دیگه بود و..................

جناب آقای دکتر دادگر این مسئولیت مهم رو به شما تبریک عرض میکنم . انشالا خدمتگذار خوبی باشید.

امیدواریم آقای دادگر هم بعد مسافت را برای ادامه فعالیت شان بهانه نگیرند؟ البته بعد مسافت بهانه بود؟ باید می گفتند کمبود اعتبارات مالی باعث استعفاء شهردار قبلی بود؟

سلام دکترتبریک می گویم خوشحال شدم انشاالله همیشه موفق و سربلند باشی...

تازمانی که رشته تحصیلی با شهرداری مرتبط نباشد؟ مشکل عمرانی و شهری تازه کند حل نخواهد شد؟ با توجه به اینکه تازه کند قبل تبدیل شدن به شهر یک روستا بوده و اسم اش روش هست؟

سلام جناب دكتر با آرزوي موفقيت و پيروزي به شما و همشهريان محترمتان.شما قطعا شما آدم پرتلاشي هستيد با قاطعيت در كنار مردم عزيز تازه كند به نتيجه خواهيد رسيد.و از خداوند منان آرزوي درجات بالاتر را براي شما عاجرم.
ارسال نظر