تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29985
تاریخ انتشار: د, 1397/04/18 - 15:45
ماجرای غرق شدگی در کانال‌های آب پارس آبادمغان همچنان ادامه دارد و اين بار يك جوان حدود 34 ساله در كانال آب شهرك آيت اله غفاري جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، ماجرای غرق شدگی در کانال‌های آب شهرستان پارس آبادمغان در حالي همچنان ادامه دارد كه اين بار يك جوان اهل ملک كندي بخش اسلام آباد در كانال آب شهرك آيت اله غفاري جان خود را از دست داد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پارس آباد در گفت وگو با خبرنگار آران مغان گفت: با تلاش غواصان آتش نشانی، نیروهای هلال احمر و اهالی محل، جسد یک جوان غرق شده از کانال آب اطراف دریاچه شهید غفاری پارس آباد كشف و از آب بیرون کشیده شد.

واحد رحيمي با بيان اينكه از زمان قوع این حادثه بلافاصله نیروهای آتش نشاني، امدادی، هلال احمر با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام شده و عملیات جستجو را شروع کردند، افزود: جسد غرق شده مربوط به يك جوان حدود ۳۴ ساله است كه حوالي ظهر ديروز در كانال آب افتاده و بعد از 24 ساعت جسد وي ظهر (دوشنبه) پيدا و از آب بيرون كشيده شد.

وي تصريح كرد: جسد جوان غرق شده به منظور انجام تشریفات قانونی تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.

هنوز از علت غرق شدن اين جوان كه گفته مي شود اهل روستای ملک کندی از توابع بخش اسلام آباد است، اطلاعات دقيقي در دست نيست.

گفتني است، این سومین نفری است که در طول ۴۵ روز گذشته در کانال های آب شهرستان پارس آباد غرق شود.

گفتنی است طی ماه‌های اخیر خبر غرق شدن همشهريان پارس آبادي در کانال‌های آب به تیتر اصلی رسانه‌ها تبدیل شده است، بطوري كه این سومین نفری است که در طول 50 روز گذشته در کانال های آب اين شهرستان غرق شود که لازم است مسئولان امر جهت جلوگیری از چنین حوادث تلخی اقدامات لازم ایمنی را انجام دهند.

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با سلام مسولین کشوری لطفا به فریاد مغان برسید حادثه و غرق شدن مردم برسید با تشکر
ارسال نظر