///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29955
تاریخ انتشار: ي, 1397/04/10 - 18:42
فرماندار پارس آباد با بیان اینکه حجم قابل توجهی از پرونده های قضایی مربوط به بخش تازه کند مغان است، بر ضرورت تاسیس و راه اندازی دادگاه عمومی در این بخش تاکید کرد.

به گزارش آران مغان، علی علایی روز یکشنبه در آئین تکریم و معارفه روسا و دادستانهای حوزه قضایی پارس آباد و روسای دادگاه عمومی بخش جعفرآباد مغان اظهار داشت: تعامل و همکاری های تنگاتنگ بین مدیران دولتی و قضایی در ایجاد امنیت پایدار، آرامش و آسایش در جامعه و رفع مشکلات و مطالبات مردم بسیار اثربخش بوده است.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان با جنگ نرم به دنبال رخنه در کشور و بی هویت کردن نسل جوان هستند، گفت: همدلی و همراهی مردم و مسوولان و پیروی از ولایت فقیه و آرمان های انقلاب، دشمنان و بدخواهان نظام را در میدان جنگ نرم نیز زمین گیر کرده است.

فرماندار پارس آباد با اعلام اینکه دستگاه قضایی در جمهوری اسلامی از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: نباید هیچ فاصله ای بین دستگاه های قضایی و اجرایی بیفتد.

علايي حفظ امنیت و آسایش را نیاز جامعه دانست و گفت: این مهم جزء در سایه وحدت و یکدلی و پرهیز از اختلاف و دودستگی حاصل نمی شود.

وي همچنين با بیان اینکه مسوولان اجرایی و قضایی باید خود را وقف خدمت بی منت به مردم بکنند، افزود: در همه حال باید شان و منزلت والای مردم حفظ شود.

فرماندار پارس آباد از حل مشکل کشت دوم زراعی در منطقه خبر داد و گفت: در سایه تعامل و همکاری مطلوب میان دستگاه ها، در سال زراعی جاری هیچ مشکلی در بحث کشت ثانویه زراعی در منطقه وجود ندارد.

علايي افزود: هر ساله در بحث خرید تضمینی محصولات کشاورزی منطقه مشکلات و نارسایی هایی وجود داشت که امسال با برنامه ریزی به موقع و اصولی، شاهد بی حاشیه ترین خرید تضمینی در این شهرستان بوده ایم.

وی با ابراز نارضایتی از وضعیت نامطلوب جاده های مواصلاتی پارس آباد، تصريح كرد: بیش از ۷۰درصد تصادفات رانندگی استان در حوزه استحفاظی و محورهای ارتباطی این شهرستان رخ می دهد.

فرماندار پارس آباد همچنين با بیان اینکه حجم قابل توجهی از پرونده های قضایی مربوط به بخش تازه کند مغان است، بر ضرورت تاسیس و راه اندازی دادگاه عمومی در این بخش تاکید کرد.

منبع: مغانه آنلاين

انتهای پیام/

ارسال نظر