///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29906
تاریخ انتشار: چ, 1397/03/30 - 12:26
کارشناسان اداره محیط زیست شهرستان پارس آباد با حضور در مساجد این شهرستان با ائمه جماعات روستاهای مختلف دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات زیست محیطی منطقه با آن ها به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش آران مغان، کارشناسان اداره محیط زیست شهرستان پارس آباد با حضور در مساجد این شهرستان با ائمه جماعات روستاهای مختلف دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات زیست محیطی منطقه با آن ها به بحث و گفتگو پرداختند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پارس آباد در دیدار با جمعی از ائمه جماعات این شهرستان با اشاره به نقش سازنده روحانیت در آگاه سازی مردم جهت رعایت مسائل زیست محیطی گفت: روحانیت در افزایش آگاهی مردم و فرهنگ سازی می تواند نقش مهمی ایفا کند و با نفوذ کلام خود گروههای مختلف جامعه را با پیامدها، تهدیدها، راهکارهای مقابله بیشتر آشنا کرده و به کاهش خسارات کمک کند.

هاشم میرزانژاد افزود: در این دیدار که با هدف تشریح نقش ائمه جماعات در آگاه سازی آحاد مردم بویژه قشر کشاورزان در زمینه ممنوعیت سوزاندن بقایای گیاهی مزارع، کشت های زیر نایلونی، کاهش استفاده از سموم و کودهای شیمایی و استفاده از روشهای بیولوژیکی جهت مبارزه با آفات صورت گرفت کارشناسان این اداره به تبیین برنامه های خود در این موضوعات پرداختند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

 

 

ارسال نظر