///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29905
تاریخ انتشار: چ, 1397/03/30 - 09:53
فرماندار پارس آباد گفت: وجود 85 واحد صنعتی که 11 واحد آن نیز غیر فعال می باشد برازنده جایگاه و شان اين شهرستان به عنوان قطب تولیدات کشاورزی کشور نیست.

به گزارش آران مغان، علی علایی روز چهارشنبه در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی و تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: وجود 85 واحد صنعتی که 11 واحد آن نیز غیر فعال می باشد برازنده جایگاه و شان شهرستان پارس آباد به عنوان قطب تولیدات کشاورزی کشور نیست.

وی با اشاره به سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به استان اردبیل گفت: باید از فرصت های به وجود آمده و نیز ظرفیت های تسهیلات حمایتی دولت و مزیت های مرزی و سرمایه گذاری برای جذب و دعوت از سرمایه گذاران صنایع تبدیلی و تکمیلی و همچنین احیا کشت و صنعت های دامپروری مغان و پارس به نحو احسن بهره برداری کرد.

فرماندار پارس آباد افزود: زمینه افزایش سطح اشتغال و تولید و ارزش افزوده محصولات در این شهرستان فراهم و از خام فروشی صرف جدا شد.

علايي تصريح كرد: امسال پنج طرح سرمایه گذاری مهم راکد در بخش کشاورزی این شهرستان با اعطای تسهیلات از محل اشتغال فراگیر و پایدار روستایی دوباره احیا می شود.

در این جلسه مسائل و مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی و دلایل رکود و یا تولید با ظرفیت پایین این واحدها بررسی و بر تلاش و اهتمام همه مدیران و دستگاههای اجرایی شهرستان برای جذب و حمایت و احیا طرح های سرمایه گذاری به خصوص صنایع تبدیلی و تکمیلی همچون صنایع مرتبط با کشت پنبه که به عنوان محرک اشتغال می باشد، تاکید شد.

انتهای پیام/ ايرنا

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر