///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29894
تاریخ انتشار: د, 1397/03/28 - 01:13
رئیس جمعیت هلال احمر پارس آبادمغان از غرق شدن یک جوان در كانال آب اولتان اين شهرستان مرزي خبر داد.

به گزارش آران مغان، داور طاعتی با اعلام اين خبر اظهار داشت: این جوان كه اهل روستاي اسلام آباد بوده روز يكشنبه برای آب تنی داخل کانال آب اولتان رفته ولی به دلیل ناآشنا بودن با فنون شنا غرق شده است.

وی با بيان اينكه با تلاش نیروهای هلال احمر، اهالی روستا و تيم آنست واكنش سريع جسد جوان غرق شده بعد از يك روز پيدا شد، گفت: از مردم خواست از تردد، نزدیک شدن، اتراق کردن در حریم کانال ها، رودخانه ارس و شنا کردن در تاسیسات آبی و در محل های شنا ممنوع و پرخطر خودداری کنند.

دادستان شهرستان پارس آباد نيز در اين رابطه با بيان اينكه همه نيروهاي امدادي، نیروی انتظامی و بازپرس برای پیدا کردن جسد جوان غرق شده بسيج شده بودند، افزود: در لحظات اولیه اعلام گزارشی مبنی بر غرق شدگی و ناپدید شدن جوانی در کانال آب اولتان بلافاصله پرونده به شعبه بازپرسی ارجاع و دستورات لازم قضایی از سوی بازپرس محترم به مرجع انتظامی شهرستان صادر شد.

سيدعبدالله طباطبایی گفت: اکبری بازپرس اين پرونده شخصا در محل ناپديد يا غرق شدن این جوان حضور داشتند و علاوه بر بازپرس محترم، ادارات هلال احمر، امور آب و سایر نهادهای مرتبط در پيدا كردن جسد جوان غرق شده همكاري داشتند.

گفتني است، جسد جوان پارس آبادی غرق شده در کانال آب اولتان ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه با کمک جمعیت هلال احمر و تیم آنست واکنش سریع پیدا و از آب بیرون کشیده شد.

سالانه به ویژه در فصل تابستان تعدادی از شهروندان در اثر نبود حفاظ و علائم هشدار در محل هاي خطرناك براي شنا و همچنين بی احتیاطی و سهل انگاری در کانال های آبرسانی و رودخانه ارس غرق می شوند.

////

////

///

////

////

///

///

////

///

انتهای پیام/

ارسال نظر