///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29887
تاریخ انتشار: ش, 1397/03/26 - 10:58
جمعي از طبیعت دوستان شهر اسلام‌آبادمغان در اعتراض به قطع درختان توت باغی به دلیل چهاربانده کردن جاده مقابل این باغ زنجیره انسانی تشکیل دادند.

به گزارش آران مغان، جمعي از طبیعت دوستان شهر اسلام‌آبادمغان در اعتراض به قطع درختان توت باغی به دلیل چهاربانده کردن جاده مقابل این باغ زنجیره انسانی تشکیل دادند.

گفتني است، به دليل قرارگيري درختان توت باغي در مسير تعریض جاده و قطع احتمالي آن، طبيعت دوستان اسلام آباد را بر اين داشته تا به این اقدام معترض بوده و در محل مذکور زنجیره انسانی تشکیل دهند.

 

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

باا ین حساب جاده مرگ تعریض نمیشود هر آبادانی قربانی هم می طلبد این واقعیتیست

ضمن تشکر از حرکت انسانی جواب بزرگواران رو با یک سوال،تقدیم میکنم ... جان عزیزانتان یا درختان توت؟

خیلی راحت میشه فقط دران قسمت مسیر تعریض راجابجاکردیعنی ازطرف دانشگاه اقدام کرد/چندمزایا هم داره /یکی جاده فاصله اش ازارس ثابت میمونه که دراقدام مستقیم کنارارس میفتادحاشیه جاده/دومی ازقطع درختان بااون زیبایی خاص جلوگیری میشه/انصافا درختان فوق العاده ایند که دردقایق ورود به پارس اباد یک ذهنیت مثبت وجذاب برای ورود هرمیهمان وگردشگروحتی شهروندان ایجاد میکنه

مردم اسلام آباد کار شما درست و منطقی نیست؟ باید برای تعریض جاده درختی قربانی شود؟ تا جاده درست گردد؟ و گرنه با این اوصاف 100 سال دیگر جاده پارس آباد درست نخواهد شد؟ و هر روز شاهد حوادث تلخ خواهیم بود؟ مگر شما نشنیده اید که آزالده راه تهران شمال چندین هکتار جنگل نابود شده است؟ چون جنگل نابود میشود مردم در رفاه نباشد؟ در عوض جای دیگر به همان اندازه جنگل می کارند؟ ودر اسلام آباد همین کار را خو.اهند کرد؟شما بگذارید دولت کارشان را انجام دهند؟ و بهانه دست دولت ندهید؟ و گرنه شاهد عدم اجرایی جاده و دوبانده شدن راه پارس آباد خواهیم بود؟

اینها ادمهایی هستند که جان درخت را بر جان انسان ترجیح می دهند، اقاین بگذارید جاده تعریض شود، جان انسان خیلی ارزشمند تر از این ژست طرفداری محیط زیست هست. خود اسلام ابادیها چند نفر کشته فقط همان روبروی توتستان داده اند. الکی جوگیر نشوید.

مردم اسلام آباد شما هم خدا را می خواهید و خرما را؟ مگر میشود بخاطر قطع چند تا درخت بیفایده پروژ ه های عمرانی را تعطیل کرد؟ اگر اینطور باشد. جاده آزاد راه تهران شمال که از داخل جنگل های شمال رد میشود ، را باید اجرای نمی کردند؟ اولویت اول دولت ها رفاه و آسایش ملت هایشان هست؟ شما اگر جلوی دو بانده کردن جاده را بگیرید؟ می دانید مقصر اصلی این همه تصادفات جاده ای در ان منطقه هستید؟ این همه تلفات و حادثه و مرگ و میر در آن منطقه همه شان نبود جاده و کم عرض بودن جاده مغان می باشد؟ چرا بی دلیل و بخاطر چند تا درخت مانع اجرای تعریض جاده میشوید؟ شما با این کارتان بهانه دست مسئولین شهرستانی و استانی می دهید؟ شما می توانید بجای قطع چند درخت، به همان اندازه در جای دیگر درخت بکارهید؟
ارسال نظر