///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29873
تاریخ انتشار: چ, 1397/03/23 - 14:39
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شوراي اسلامي خواستار تخصیص پروازهای بیشتر برای منطقه مغان شد.

به گزارش آران مغان، شکور پورحسین شقلان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 23 خرداد) در تذکر شفاهی به وزیر نیرو گفت: نظارت بر هزینه کرد اعتبار تخصیص یافته از منابع صندوق توسعه ملی به پروژه سد خدافرین و عدم اهتمام به لغو مصوبه غیرقانونی وزارتخانه در مورد حق آبه مغان از رودخانه ارس دو نکته مهمی است که باید مدنظر وزیر قرار بگیرد.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تذکر به وزیر راه و شهرسازی پیرو سوال مطروحه در کمیسیون عمران اظهار کرد: سوال در خصوص جاده های مواصلاتی کشور به خصوص جاده مواصلاتی مغان است که باید تعیین تکلیف شود؛ همچنین عدم تخصیص پروازهای بیشتر برای مغان با توجه درخواست های مکرر مردمی نیز باید مدنظر قرار بگیرد.

وی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی افزود: در حوزه محصولات استراتژیک غذایی و کشاورزی با توجه به گران شدن گوشت و مرغ وضعیت آشفته ای وجود دارد؛ همچنین رفع عدم پرداخت خسارت کشاورزان نیز باید مدنظر قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تذکر به دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور تصریح کرد: وضعیت نابسامانی در مناطق آزاد وجود دارد که باید برای رفع آنها به نظرات کارشناسی توجه شود؛ همچنین در خصوص تعیین محدوده لایحه مناطق آزاد تجاری کشور نیز باید توجه شود.

پورحسین شقلان ضمن تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ناتوانی در انجام ماموریت های ذاتی این وزارتخانه و همچنین عدم کنترل تعادل در بازار خدمات خصوصا خودرو و البته ناتوانی در حمایت از حقوق مصرف کنندگان از جمله نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم پارس آباد وبیله سوار در مجلس در تذکر به وزیر اقتصاد و اموردارایی خاطرنشان کرد: هم اکنون بلاتکلیفی در حوزه مسئولیت اداره گمرک بیله سوار وجود دارد که امیدواریم این مهم هر چه سریعتر برطرف شود.

انتهای پیام/خانه ملت

ارسال نظر