///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29844
تاریخ انتشار: د, 1397/03/14 - 19:57
با حضور قشر های مختلف مردم و مسئولان پارس آبادمغان، آیین گرامیداشت بیست ونهمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به گزارش آران مغان، مردم انقلابی و ولايتمدار شهرستان پارس آبادمغان با راه اندازی دستجات عزاداری در خیابان های این شهر به راه افتاده و در عزای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران سوگواری کردند.

مردم انقلابی و دستجات عزاداری پارس آبادمغان همچنین با اجتماع در مسجد جامع اين شهر در فراق امام راحل به نوحه سرایی پرداخته و پس از مرثیه سرایی توسط مداحان و شعرای حسینی، حجت الاسلام سيد جمالي از اساتيد حوزه و دانشگاه قم پیرامون شخصیت امام (ره) و نقش وی در ایجاد تحول تاریخی در جهان به سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام سيد جمالي در این مراسم گفت: نام انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی در جهان شناخته شده و امروز در سراسر جهان نام امام در قلب‌های مردم جا افتاده است.

وي با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و ضرورت تبیین ابعاد مختلف شخصیت این انسان عارف وارسته بیان داشت: امام خمینی(ره) انسانی تکلیف گرا بود که عمل به تکالیف دینی را یک وظیفه می دانست و همین عمل به وظیفه و تکالیف دینی موجب شد تا امام خمینی (ره) دل ها را تسخیر کند.

////

///

///

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر