///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29789
تاریخ انتشار: پ, 1397/03/03 - 22:32
درمانگاه تخصصی و شبانه روزی بسيج در پارس آباد یکی از آن پروژه هایی است که موسسه تأمین و درمان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برای ساخت و افتتاح آن کمر همت بربسته و امروز در حال تكميل است.

به گزارش آران مغان، درمانگاه تخصصی و شبانه روزی بسيج در پارس آباد یکی از آن پروژه هایی است که موسسه تأمین و درمان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برای ساخت و افتتاح آن کمر همت بربسته و امروز در حال تكميل است.

 

این درمانگاه از لحاظ سازه و مقاومت مصالح از کیفیت بالایی برخوردار بوده و محيط آن به گونه ای طراحی شده است که مي تواند شبانه روزي جوابگوي بيماران باشد.

 

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد امروز در بازديد از اين درمانگاه كه با حضور امام جمعه، فرماندار و تعدادی از مسؤولان شهرستان انجام شد، گفت: اين درمانگاه با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در محله پشت كارخانه پنبه كه از محلات پر تراکم و محروم شهر پارس آباد مي باشد در حال تكميل و تجهیز می‌باشد.

 

سرهنگ پاسدار حسن نوري افزود: اين درمانگاه در سه طبقه در بخش‌های مختلفی شامل بخش‌های آزمایشگاه، نمونه‌برداری، سونوگرافی، داروخانه، اتاق معاینات برادران و خواهران، تزریقات و … خواهد بود.

 

وي با بيان اينكه این درمانگاه در راستای سفر رئیس وقت سازمان بسیج مستضعفین در سال 93 به پارس آباد و درخواست مسئولان و معتمدان این شهرستان با مساعدت و دستور سردار نقدی و توجه ويژه سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبيل به شهرستان پارس آباد انجام مي شود، گفت: این پروژه با کارفرمایی موسسه تأمین و درمان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با زیر بنای ۱۵۰۰ مترمربع هم اكنون در حال تكميل مي باشد.

 

علي علايي فرماندار شهرستان پارس آباد نيز در اين بازديد با بیان اینکه زمین این درمانگاه توسط شهرداری پارس آباد تامین و کلنگ احداث آن توسط استاندار وقت بر زمین زده شد، گفت: این درمانگاه از طرح های بسیار خوب سپاه در شهرستان پارس آباد است که قرار است تا پايان سال جاری جهت بهره مندی محلات هدف و محرمیت زدایی به بهره برداری برسد.

///

////

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

پس چه موقع افتتاح می شود؟
ارسال نظر