///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29787
تاریخ انتشار: پ, 1397/03/03 - 21:59
به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر امام جمعه، فرماندار و جمعي از مسئول شهرستان پارس آباد با خانواده شهید عسگر دسینه ديدار كردند.

به گزارش آران مغان، فرماندار شهرستان پارس آباد ظهر امروز به همراه امام جمعه پارس آباد و فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پارس آباد و تعدادی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان شهرستانی به مناسبت سالروز پیروزی و فتح خرمشهر با حضور در خانه شهید والامقام عسگر دسینه با خانواده ایشان دیدار کردند.

علی علایی فرماندار پارس آباد در اين ديدار گفت: والدین شهدا با تربیت فرزندان برومند خود در مکتب حسینی و ولایی و تحت آموزه های دینی ومذهبی  آنها را به گونه ای پرورش داده بودند که با نثار خون خود امنیت کشور را تضمین كرده اند.

وي، آرامش و آسایش امروز كشور را مدیون خون شهدا و دانست و افزود: این بار مسئولیت مسئولان را صد چندان میکند.

فرماندار پارس آباد با اشاره به توفیق خدمت در اين شهرستان گفت: ما خود را عضوی از خانواده تک تک شهدا و فرزند والدین شهدا میدانیم و برای توفیق در مسئولیت سنگین محوله نیاز به دعای خیر والدین معزز شهدا داریم.

امام جمعه پارس آباد نیز در این دیدار شهدا را سمبل ارزش و سرمایه بزرگ نظام دانست و گفت: شهدا بر گردن همه ما حق دارند و وظیفه همه مسئولان است که جایگاه و مقام والای خانواده شهدا و والدین شهدا را تکریم نمایند.

گفتني است، شهید "عسگر دسینه" از شهدای دانش آموز شهرستان پارس آباد که به صورت بسیجی به جبهه های حق علیه باطل اعزام و در یگان تخریب کوههای حاج عمران در منطقه عملیاتی شلمچه در سال 1367 به درجه شهادت نائل گشت.

///

انتهای پیام/

ارسال نظر