///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29771
تاریخ انتشار: ش, 1397/02/29 - 10:40
مردم انقلابی، طلاب و روحانیون شهرستان پارس آبادمغان با صدور بيانيه اي حمایت خود را از خطبه های دشمن شکن و وحدت آفرین امام جمعه اين شهر اعلام كردند.

به گزارش آران مغان، مردم انقلابی، طلاب و روحانیون پارس آبادمغان امروز با صدور بيانيه اي حمایت خود را از خطبه های دشمن شکن و وحدت آفرین حجت الاسلام سيد سعيد رشادي امام جمعه اين شهر اعلام كردند.

متن اين بيانيه بدين شرح است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
شَهرُ رَمَضان اَلَّذی اُنزِلَ فیهِ القُرآن
امروز شاهد آن هستیم که دشمنان زخم خورده و قسم خورده ی اسلام و انقلاب علیرغم این همه تحریم وتهدید و فشار ، جنگ وترور به مقاصد شوم وپلید خوددست نیافته اند، زیرا که با عنایت خداوند متعال و بنا به وعده ی نصرتی که داده اند ((وَلَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه)) انقلاب اسلامی بیش از پیش در راه اعتلای پرچم اسلام و ندای((کُونُوا لِظّالمِ خَصماََ وَ لِلمَظلُومِ عَوناََ)) با قوت و قدرت به سوی پیشرفت حرکت می کند ولی شاهد آن هستیم که این پیشرفت و عزت واقتدار امت اسلام، بخصوص مردم عزیز ایران اسلامی برای دشمنان غیر قابل تحمل بوده، لذا در جهت توقف ساختن آن از هر اقدامی دریغ نمی کنند.

اگر دیروز جنگ در میدان سخت بود ودر طول هشت سال هر چه خواستند انجام دادند ولی با عنایت حضرت حق و توجهات صاحب اصلی این انقلاب کاری به پیش نبردند.

امروز در جبهه ی نرم دست به اقدامات ناجوانمردانه و غیر منصفانه وآن هم ترور شخصیتی نیروهای ارزشی و مسئولین انقلابی، یعنی کسانی که حرفشان سخنان امام و رهبری است و مطالباتشان مطالبات به حق مردمی است.

لذا ما مردم انقلابی، طلاب و روحانیون شهرستان ولایتمدار، بصیر و مرزنشین پارس آبادمغان حمایت همه جانبه ی خود را از خطبه های دشمن شکن و وحدت آفرین امام جمعه محترم پارس آباد در راستای حمایت از مسئولین دلسوز و نیروهای ارزشی در جهت احقاق حق اهالی محترم و شهرستان اعلام میداریم و از مسئولین عالی رتبه استانی و کشوری در رفع و گشایش تلاش مضاعف را خواستاریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر