///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29748
تاریخ انتشار: د, 1397/02/24 - 18:12
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان پارس‌آباد مغان گفت: خدمت‌رسانی به مردم محروم هدف اصلی اردوی جهادی است.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان پارس آباد اظهار داشت: در سال 95 در حدود دو میلیارد و 800 میلیون تومان به 165 نفر متقاضی و در سال96 نیز مبلغ 760 میلیون تومان وام کم بهره به تعداد60 نفر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اهداف اردوهای گروه جهادی بیان کرد: در عرصه‌های سازندگی، آشنا کردن نوجوانان و جوانان با فرهنگ کار و کاهش هزینه‌های عمرانی و اقتصادی دولت و کمک به مردم محروم منطقه و کسب رضایتمندی و بالا بردن رأی اعتماد مردم محروم منطقه نسبت به نظام و انقلاب و رهبری از جمله اهداف اردوهای جهادی است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: در مجموع 228 نفر روز در 15 گروه ارودهای جهادی این شهرستان مشغول خدمت رسانی به محرومان هستند و ساخت و احداث سه مورد غسالخانه در روستاهای تابعه شهرستان و حومه تازه کند، اوزن قویی شماره 2 محمدکندی به مبلغ 150 میلیون ریال از جمله اقدمات انجام شده در شهرستان بوده است.

نوري از بکارگیری اردوی یکروزه اعضای حلقه های صالحین سپاه ناحیه با 35 اردو به تعداد یک هزار و 58 نفر در سطح شهرستان پارس‌آباد خبر داد.

فرمانده سپاه پارس‌آباد با بیان اینکه 4 کامیون از کمک های مردم به زلزله زدگان کرمانشاه فرستاده شده است، افزود: اقلام ارسالی شامل مواد خوراکی، آب، کنسروجات، چای، پتو و وسایل گرمایشی هستند.

وي همچنين از مرمت و بهسازي 7 مدرسه، كمك به ساخت سه مسجد در قالب گروه هاي جهادي، اعزام تيم هاي بهداشتي و درماني به مناطق محروم در مناسبتهاي ملي و مذهبي و كمك به جبهه مقاومت اسلامي با حضور آحاد مختلف مردم و بسيجيان خبر داد.

منبع: تسنيم

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر