///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29727
تاریخ انتشار: پ, 1397/02/20 - 23:21
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بارش شدید باران در اصلاندوز، منجر به جاری شدن سیلاب و وارد شدن خسارت به چندين روستای اين بخش شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، بارش شدید باران و تگرگ و به دنبال آن جاري شدن سيلاب در بخش اصلاندوز، خسارات زيادي به زیرساخت ها، جاده و راه روستایی، طرح هادی روستایی، منازل مسکونی و پل روستایی و مزارع و باغات حوزه دره رود در روستاهای جلیلو، بران علیا و سفلی، گدایلو، قارشقا تپه سی و قشلاقات حاج طالب و حاج غلام زد.

به دنبال وقوع اين بلاياي طبيعي كه روز پنج شنبه در‌ بخش اصلاندوز رخ داد، "علي علايي" فرماندار و رئیس مدیریت بحران شهرستان پارس آباد در مناطق سیل زده حاضر شد و از نزدیک در جریان خسارات وارده و مسائل و مشکلات اهالی قرار گرفت.

فرماندار پارس آباد در بازدید از روستاهاي سيل زده گفت: پس از هماهنگی های لازم با ستاد مدیریت بحران، خسارات احتمالی برآورد و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

علايي در این بازدید که به همراه معاونت فرمانداری، بخشدار اصلاندوز و اعضای مدیریت بحران در روستای جلیللو اصلاندوز حاضر شده بود، گفت: در اين سيلاب پل و راه ارتباطی چندين روستا تخریب و آب به چند خانه روستایی خسارت زد.

وي با بيان اينكه این سیل تلفات جانی نداشته، تصريح كرد: خسارت وارده به زیرساختها و مزارع و خانه های روستایی در دست بررسی است.

رئیس مدیریت بحران شهرستان پارس آباد خاطرنشان كرد: تجهيزات و ماشین آلات شهرستان جهت مسیر گشایی و تسطیح معابر و رسوب برداری در مناطق سیل زده حضور دارند.

///

////

////

////

//

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر