///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29709
تاریخ انتشار: د, 1397/02/17 - 01:28
به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته معلم، از 44 معلم نمونه شهرستان پارس آبادمغان تجلیل شد.

به گزارش آران مغان، امام جمعه پارس آباد در آیین گرامیداشت هفته معلم گفت: معلمی شغل انبیاست و همانطوریکه انبیا در انجام رسالتشان حساسیت و دقت به خرج میدادند، معلمان نیز باید به همان درجه در انجام مسئولیتشان باید حسا س و دقت نشان دهند.

حجت الاسلام سید سعید رشادی افزود: معلم باید طرفدار علم و معرفت و آگاهی باشند و با مسایل ضد علم و اگاهی و دین نیز باید مخالفت کنند و جامعه را درراه رسیدن به هدایت و درستی کمک کنند.

وی، مشارکت مردمی را فقط محدود به مشارکت مالی ندانست و ادامه داد: مشارکت فکری و هنری و فرهنگی از دیگر نمود های مشارکت مردمی است و راه های مشارکت مردم در آموزش و پرورش گسترده، مهم و تاثیر گذار است و باید این راه ها را شناسایی و در جهت کمک به تعلیم و تربیت به کار گرفت.

در اين مراسم، احمد دهقانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد نیز ضمن تبریک هفته معلم به ارائه گزارشی از اقدامات رفاهی فرهنگیان پرداخته و از افتتاح درمانگاه فرهنگیان، احداث اردوگاه دانش آموزی و احداث خانه رفاهی فرهنگیان خبر داد.

گفتني است، در اين آيين ضمن تجليل از 44 معلم نمونه شهرستان از موسی میرزایی معلم هنرمند پارس آبادی و سازنده تندیس شهید مهدی باکری نیز تجلیل شد.

///

////

///

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر