///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29623
تاریخ انتشار: ش, 1397/02/01 - 02:24
بهنام شيري و نگين ميرزايي از پارس آبادمغان در مسابقات دوومیدانی لیگ طلایی ایران به ترتیب صاحب مدال طلا و نقره شدند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، مرحله نخست از دومین دوره رقابت‌های دو و میدانی لیگ طلایی ایران با برگزاری مسابقات در ماده‌های مختلف با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که با درخشش ورزشکاران پارس آبادي همراه بود.

در رشته پرتاب دیسک بهنام شیری از پارس آباد استان اردبیل با ثبت رکورد 61.82 متری در مجموع به مقام اول رقابت‌ها دست یافت و این درحالی است که محمد صميمي از ورزشكاران منتخب چهارمحال و بختياري و از قهرمانان باسابقه تیم ملی دوومیدانی در این ماده با ثبت رکورد 58.65 متری به نشان نقره دست یافت.

///

سجاد پيرآيقرچمن از تیم منتخب آذربايجان شرقي نیز با ثبت رکورد 56.03 متری نسبت به ورزشکار چهارمحال و بختياري به مقام سوم مسابقات دست یافت.

همچنين مرحله نخست از دومین دوره رقابت های لیگ طلایی ایران در بخش بانوان نيز برگزار شد كه طي آن در ماده پرتاب وزنه نگين ميرزايي از پارس آباد استان اردبيل با ثبت ركورد 11.01 متري عنوان نائب قهرماني را به دست آورد.

در اين ماده ثنا دادرس از تيم منتخب تهران در مجموع با ثبت ركورد 11.37 متر مقام اول را کسب کرد.

///

این مسابقات روز گذشته در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و برابر بخشنامه برگزاری لیگ طلایی به ورزشکارانی که موفق به ثبت حدنصاب های تعیین شده از سوی فدراسیون دو و میدانی شدند به ترتیب از نفرات اول تا سوم جوایز 20 میلیون ریالی، 15 میلیون ریالی و 10 میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

 

ارسال نظر