///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29619
تاریخ انتشار: ش, 1397/02/01 - 01:28
امام جمعه پارس‌آباد گفت: هر گونه جابجایی المان یا تندیس در پارس آباد منوط به مجوز از شورای فرهنگ عمومی شهرستان است.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با تبریک و گرامیداشت ماه شعبان به ویژگی‌های این ماه اشاره کرد و گفت: در این ماه پیامبر اکرم (ص) امتش را پیش خدا شفاعت می‌کند و طلب استغفار و توبه از گناهان، خواندن قرآن، صدقه دادن و فقیری را کمک کردن باعث شفاعت پیامبر از امتش می‌شود.

امام جمعه پارس‌آباد همچنين با تبريك ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار افزود: سپاه پاسداران در هر عرصه ای وارد میدان شده موفق عمل کرده است؛ چه در هشت سال دفاع مقدس و چه در عرصه سازندگی و زمان حال سپاه امتحان خود را پس داده و سربلند بیرون آمده است.

وي به ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز نيز اشاره کرد و ضمن تبریک این روز گفت: از مسئولان مي خواهيم به جانبازان و ایثارگران توجه ویژه کنند، زيرا که این عزیزان بخاطر دفاع از اين مرز و بوم سلامتي خود را داده اند.

خطيب نمازجمعه پارس‌آباد در ادامه به وضعیت نامطلوب شركت کشت و صنعت مغان اشاره كرد و گفت: مدام می شنویم که کارگران این شرکت جلوی فرمانداری و دفتر امام جمعه از وضعیت موجود این شرکت اعلام‌ نارضایتی كرده و تجمع می کنند كه جا دارد مسئولان هر چه سريعتر تکلیف این شرکت را مبنی بر واگذاری یا فروش مشخص كنند.

رشادي همچنين ضمن تشکر از زحمات شهردار و شورای اسلامی شهر پارس آباد خاطرنشان کرد: هر گونه جابجایی المان یا تندیس یا نامگذاری میدان و خیابان توسط شهردار و شورای اسلامی شهر باید منوط به مجوز از شورای فرهنگ عمومی شهرستان باشد.

وي در ادامه با تاكيد بر استفاده از پيام رسان هاي داخلي به جاي تلگرام تصريح كرد: تلگرام‌ حقیقتا به رسانه لجام‌ گسیخته ای تبدیل شده بود که آثار مخربی داشت که الحمدالله با دستور رهبر معظم انقلاب و تبعیت دولت از این دستور رهبری به مردم سفارش شد که از شبکه ها و پیام رسان های داخلی استفاده کرده و از تلگرام خارج‌ شوند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر