///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29616
تاریخ انتشار: چ, 1397/01/29 - 19:36
بر اثر واژگونی مینی بوس حامل کارگران زمین های زراعی در سه راهی لبنیات شهرک كشت و صنعت مغان در پارس آباد، 18 نفر از کارگران مصدوم شدند.

به گزارش آران مغان، روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پزشكي 115 مبنی بر یک مورد چپ كردن در سه راهی لبنیات به طرف شهرک مغان در پارس آباد، بلافاصله اكيپ هاي اورژانس 115 در محل حادثه حاضر شدند.

محسن عارفي افزود: در بررسی انجام شده مشخص شد یک دستگاه مینی بوس حامل كشاورزان كارگر که در جاده شهرك مغان در حرکت بوده به علت تركيدگي لاسیتک تعادل خودروی مینی بوس به هم می خورد و در نهایت خودروی مینی بوس به سمت راست جاده و در كانال چپ می شود.

وي با بيان اينكه اين حادثه خوشبختانه تلفات جاني نداشت، تصريح كرد: مصدومين اين سانحه و توسط آمبولانس هاي فوریت های پزشکی ۱۱۵ پارس آباد به بیمارستان امام (ره) اين شهر اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل، ترکیدگی لاستیک را علت وقوع سانحه رانندگی و مصدومیت تعدادی از سرنشینان خودرو مینی‌بوس در شهرستان پارس‌آباد عنوان کرد و گفت: این حادثه عصر چهارشنبه در سه راهی تصفیه آب به سمت پارس آباد و در داخل مجموعه کشت و صنعت مغان رخ داده است.

سرهنگ حجت فتاحي افزود: راننده وسیله نقلیه به دلیل عدم توجه کافی به جلو از مسیر منحرف و وارد زمین های زراعی می شود که به دلیل شیب جاده نوک خودرو به شدت با زمین برخورد و موجب مصدومیت تعدادی از سرنشینان می شود.

اين حادثه ۱۸ مصدوم داشت كه به تفکیک یک دختر بچه، ۹ مرد و ۸ نفر زن بودند كه با اقدام مناسب کادر اورژانس بیمارستان امام و حضور پزشک متخصص طب اورژانس، جراح، سونوگرافیست، تا کنون ده نفر از مصدومین بعد از درمان مرخص و دو نفر از آنان در بخش های جرای بستری و ۵ نفر آنان فعالا در بخش اورژانس تحت نظر قرار دارند.

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر