تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29608
تاریخ انتشار: س, 1397/01/28 - 22:48
رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: با تمهیدات اندیشیده شده اردوی تیم ملی روئینگ جوانان طی ماه آتی به میزبانی دریاچه شهرك مغان در پارس آياد برگزار مي شود.

به گزارش آران مغان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی در جریان بازديد از درياچه شورابيل اردبيل گفت: اين دریاچه با ظرفیت های موجود خود توانایی تبدیل به منطقه گردشگری ورزشی در سطح ملی را دارد چرا که ظرفیت تمام رشته های آبی و خاکی، سه گانه و ... در این محدوده وجود دارد.

وی افزود: در صورت تکمیل سایت ورزش های آبی در شورابیل، طبق وعده های قبلی مسابقات کانوپولوی آسیایی 2018 را در این دریاچه برگزار خواهیم کرد. در سایت کنفدراسیون آسیایی هم تا این لحظه نان اردبیل به عنوان میزبان این رقابتها قید شده است.
رئیس فدراسیون قایقرانی در ادامه گفت: در تلاش هستیم تا اردوی تیم ملی روئینگ جوانان یا کانو و کایاک همین رده سنی را اردیبهشت ماه سال جاری در دریاچه مصنوعی مجتمع کشت و صنعت پارس آباد برگزار کنیم.

امینی در پایان اعلام کرد که در سال جاری از 120 مدال آور ایرانی قایقرانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر