///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29414
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/13 - 09:51
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت مجددی برای متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ ایجاد شده است.

به گزارش آران مغان، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: بر اساس ضوابط تعیین شده برای شرکت در آزمون سراسری سال 97 جهت پذیرش در دوره های روزانه نوبت دوم، نیمه حضوری، مجازی، پردیس های خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی از روز اول بهمن ماه 96 آغاز و شانزدهم بهمن ماه پایان پذیرفت.

وی ادامه داد: اطلاعات داوطلبانی که در مدت تعیین شده ثبت نام کرده اند از فردا یکشنبه سیزدهم اسفند ماه 96 لغایت چهارشنبه شانزدهم اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و همه متقاضیان مذکور ضرورت دارد در مهلت تعیین شده و با مطالعات دقیق دفترچه راهنما نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی و ویرایش آنها اقدام کنند.

توکلی عنوان کرد: برای داوطلبانی که به هردلیل موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال 97 نشده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که از فردا سیزدهم اسفند ماه لغایت  چهارشنبه شانزدهم اسفند ماه 96 با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام در آزمون سراسری سال 97 اقدام کنند.

وی یادآور شد: برای ثبت نام در آزمون سراسری سال 97 داوطلبان ضرورت دارد با خرید کارت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش  اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر