///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29401
تاریخ انتشار: ج, 1396/12/11 - 17:21
شهردار اسلام آباد مغان، لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری اين شهر به مبلغ ۲۵ میلیارد ريال را به شورای اسلامی شهر اسلام آباد تقديم کرد.

به گزارش آران مغان، جعفر اطاعتی امروز در آئین تقدیم لایحه بودجه سال 97 شهرداري اسلام آباد مغان به شورای اسلامی اين شهر اظهار داشت: بودجه سال 97 شهرداری اسلام آباد مغان دو ميليارد و 500 میلیون تومان تدوین شده است که يك ميليارد و 600 میلیون‌ تومان این بودجه عمراني و مابقی آن اعتبارت جاری شهرداری است.

وي با بيان اينكه اعتبارات عمرانی در لايحه بودجه سال 97 شهرداري اين شهر به نسبت سال گذشته 50 درصد افزایش یافته، گفت: پیش بینی شده که سال آینده تحول عظیمی در بخش عمرانی شهر اسلام آباد مغان ایجاد شود.

شهردار اسلام آباد افزود: در لايحه بودجه سال 97 تمامی برنامه ریزی های شورای اسلامی شهر و شهرداری اسلام آباد مغان بر اساس تحقق توسعه و آبادانی اين شهر هدف گذاری شده است.

طاعتي از جمله اولویت های بودجه شهرداری را توجه به مهمترین نیازها و مطالبات شهری دانست و تاکید کرد: ساماندهی و ایجاد بلوار وسط جاده اصلی و بهبود ترافیک عبور و مرور و آسفالت ریزی در اولویت شهرداری در سال آینده خواهد بود.   

وی با بیان اینکه یکی از مهترین مطالبات مردمی حذف بلوارهای کندرو جاده اصلی شهر اسلام آباد بوده، افزود: خوشبختانه این کار به خوبی در حال انجام است و بی شک برنامه های شهرداری نیز در امتداد مطالبات مهم مردم پایه ریزی خواهد شد.

شهردار اسلام آباد مغان با اشاره به ضرورت توجه میزان نیاز و تاثیرگذاری در کیفیت زندگی شهروندان، خاطرنشان كرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا شهر اسلام آباد همانند نگینی در مغان بدرخشد و جایگاه اصلی خود را بدست آورد.

///

////

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

ماشاالله

کار ما فقط شده فیلم بازی کردن

سلام.بنظر می اید در نوشتن مبلغ بودجه(دو میلیاردو 500 میلیارد تومان) اشتباه شده است.
ارسال نظر