///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29367
تاریخ انتشار: ش, 1396/12/05 - 14:38
فرماندهی انتظامی پارس آباد گفت: 15 هزار و 250 عدد انواع مواد محترقه خطرناك از يك منزل مسكوني در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ حسين بهمني امروز با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ در راستاي تداوم اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق مواد محترقه و به دنبال دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر فعاليت يك قاچاقچي در رابطه با تهيه و فروش مواد محترقه خطرناك بررسي موضوع در دستور كار پليس پارس آباد قرار گرفت.

وي افزود: با انجام تحقيقات هدفمند، صحت گزارش هاي دريافتي تأييد، كه با هماهنگي مقام قضايي و در عمليات مشترك مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر، مرزبانان پارس آباد در بازرسي از منزل اين قاچاقچي تعداد، 15 هزار و 250 عدد مواد محترقه خطرناك كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان پارس آباد ارزش مواد محترقه كشف شده در اين عمليات را 70 ميليون ريال اعلام كرد و گفت: در اين رابطه يك قاچاقچي دستگير و تحويل مقام قضايي شد.

سرهنگ بهمنی با بيان اينكه حفظ و تامین جان و امنیت مردم خط قرمز این نهاد است و هر اقدام خطرآفرین با برخورد پلیس همراه خواهد بود، تصريح كرد: تلفن 110 مركز فوريت هاي پليسي به صورت شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي مردمي در رابطه با فعاليت هاي مجرمانه قاچاقچيان مواد محترقه است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر