///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29317
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/28 - 10:02
بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک و فرماندار ایالت اوآخاکا در حال بازدید از مناطق زلزله‌زده دچار سانحه شد.

به گزارش آران مغان به نقل از باشگاه خبرنگاران، منابع خبری در مکزیک اعلام کردند بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک و فرماندار ایالت‌زلزله زده اوآخاکا در حال بازدید از مناطق زلزله زده دچار سانحه شده است. با این همه گزارش‌های اولیه از نجات وزیر کشور و فرماندار این ایالت در این سانحه حکایت دارد.

مقامات مکزیکی اعلام کردند در سانحه‌ای که برای بالگرد نظامی حامل وزیر کشور و فرماندار ایالت زلزله زده اوآخاکا حین بازدید از نواحی زلزله‌زده  مکزیک روی داد، دو تن کشته شدند ولی به دو مقام مکزیکی آسیبی وارد نشد.

بالگرد نظامی حامل وزیر کشور مکزیک حین تلاش برای فرود در منطقه‌ای زلزله زده دچار سانحه شد و بر اثر آن دوتن از افرادی که لحظه فرود بالگرد روی زمین بودند، جان خود را از دست دادند.

وزیر کشور مکزیک در مصاحبه با تلویزیون این کشور اعلام کرد وی و فرماندار ایالت اوآخاکا در این سانحه آسیب جدی ندیدند.

این مقامات در پی زلزله مهیب ۷/۲ ریشتری، برای بازدید از نواحی زلزله‌زده عازم منطقه بودند.

ساعاتی پیش زمین‌لرزه‌ای به شدت 7.2 ریشتر مناطق جنوب شرقی مکزیک را لرزاند. مرکز لرزه‌نگاری آمریکا کانون این زمین لرزه را ایالت اوخاکا نزدیک ساحل اقیانوس آرام اعلام کرده است. پس از این زمین‌لرزه، نگرانی جدی مکزیکی‌ها خطر وقوع پس لرزه‌ها است. 

در حال تکمیل...

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر