///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29302
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/25 - 00:47
با تلاش مرکز سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل؛
عناصر یکی از گروهك هاي ضد انقلاب در پارس آباد دستگیر شد
با تلاش مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل عناصر یکی از گروهك هاي ضد انقلاب در پارس آباد دستگیر شد.

به گزارش آران مغان، با تلاش مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل عناصر یکی از گروهك هاي ضد انقلاب در پارس آباد دستگیر شد. این نهاد عنوان کرد که با تلاش كارشناسان سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبيل، و در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ عاملین مرتبط با يكي از گروهک هاي ضدانقلاب و مرتبط با خارج از کشور در شهرستان پارس آباد دستگیر شدند. داده كاوي محتويات سايبري متهمين نشان از فعاليت گسترده ضد امنيتي مشارالهما دارد. متهمين، مديريت سوپر گروه هاي متعدد تلگرامي و پيج اينستاگرامي را بر عهده داشتند و محتواي مجرمانه را از اين طريق تبادل مي نمودند. تمامی سوپر گروه ها و کانال های تحت مدیریت متهمان پرونده مذكور در حال حاضر تحت کنترل کامل کارشناسان سایبری اين سازمان بوده و دیگر مرتبطین نیز تحت شناسایی قرار گرفته اند. انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر