///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29291
تاریخ انتشار: د, 1396/11/23 - 17:51
دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری و بازداشت جاسوسانی که اخیرا در قالب پروژه های محیط زیستی وارد کشور شده بودند خبر داد.

به گزارش آران مغان، عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به دستگیری و بازداشت جاسوسانی که اخیرا در قالب پروژه های محیط زیستی وارد کشور شده بوند، اظهارداشت: این افراد گروهی بودند که حدود 15 روز پیش با رصد اطلاعاتی یکی از نهاد های امنیتی کشور شناسایی شدند.

 

وی بر همین اساس اضافه کرد: این افراد در پوشش پروژه های محیط زیستی نسبت به جمع‌آوری اطلاعات کشور در حوزه‌های استراتژیک اقدام می‌کردند و به مناطق استراتژیکی کشور نزدیک شده بودند؛ این افراد اقدام به جمع آوری اطلاعات از نهادهای نام برده شده می کردند و به سرویس های اطلاعاتی خارجی به خصوص موساد متصل بودند و همچنین اطلاعات کسب کرده خود را به انان ارسال می کردند.

 

 دادستان عمومی و انقلاب تهران با اعلام اینکه یکی از افراد بازداشت شده در این پرونده اقدام به خودکشی در زندان کرده بود، گفت: یکی از افراد بازداشت شده در این پرونده با توجه به اینکه می دانست علیه وی اعترافاتی در دادگاه شده و خود شخص هم در این باره اعترافاتی را انجام داده بود متاسفانه در زندان اقدام به خود کشی خود کرده است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر