///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29290
تاریخ انتشار: د, 1396/11/23 - 11:16
استاندار اردبيل گفت: عمليات اجرايي پروژه راه آهن اردبیل در دو شاخه از ابتدای سال ۹۸ شروع خواهد شد.

به گزارش آران مغان، اکبر بهنامجو در پایان سفرهای شهرستانی خود در جمع اهالی سرعین اظهار کرد: در ارتباط با راه آهن اردبیل – میانه ما وعده سه ساله برای تکمیل این پروژه داده‌ایم و هم چنان بر این وعده وفادار هستیم، به طوری که از اول اردیبهشت ماه روزشمار اجرای پروژه راه آهن اردبیل – میانه در ورودی شهر اردبیل نصب خواهد شد.  

وی افزود: ما با همراهی نمایندگان استان اردبیل از منابع مختلف نسبت به تامین اعتبار این پروژه اقدام می‌کنیم و اخیرا نمایندگان استان ۴۰ میلیارد تومان برای سرعت گرفتن احداث راه آهن کمک کرده‌اند و رئیس سازمان برنامه و بودجه قول داده تا از منابع مختلف به ویژه معرفی پروژه از طریق بانک ملی به صندوق توسعه ملی، کمک قابل توجهی به راه آهن اردبیل انجام شود.
 
رئیس شورای اداری استان اردبیل گفت: پیش‌بینی می‌کنیم ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومان تامین اعتبار برای این پروژه در ماه‌های آتی انجام شود تا راه آهن اردبیل – میانه سرعت اجرایی بیشتری به خود بگیرد.
 
بهنامجو بیان کرد: در کنار این پروژه، راه آهن اردبیل به سمت مشگین‌شهر و در یک خط دیگر به سمت گرمی، پارس‌آباد و بیله‌سوار در سال آینده در اولویت مطالعات قرار خواهد گرفت و از ابتدای سال ۹۸ عملیات اجرایی این پروژه نیز شروع خواهد شد./ ايسنا
 
راه آهن اردبیل در حالی قرار بود تا پارس آباد ریل گذاری شود که حالا به گفته استاندار اردبیل قرار است ریل این قطار از مشگین شهر، گرمی و بیله سوار هم عبور كند كه با اين اوصاف و یک شاخه شدن ريل قطار به دوشاخه، چندين سال طول خواهد كشيد تا اهالی پارس آباد سوت قطار را بشنوند!

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر