تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29275
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/20 - 11:16
محمد سلامتی از سياست مداران کهنه کار ايران است که در دولت شهيد رجايي به عنوان وزیر کشاورزی حضور داشته است.

به گزارش آران مغان، محمد سلامتی، وزیر کشاورزی دولت شهید رجایی از همراهان شهید رجایی در سفر به پارس آباد مي گويد: یادم هست سال 1357 یک سفری به پارس آباد مغان داشتیم. آنجا سر ظهر رسیدیم، رفتیم مسجد برای نماز جماعت، منتهی وسط نماز رسیدیم. وقتی رسیدیم رفتیم به صف نماز، اقتدا کردیم مردم همینطور که نماز می‌خواندند متوجه شدند که  رجایی آمده، همین که سلام ما تمام شد مسجد به هم ریخت، همه هجوم آوردند به سمت  رجایی که با او دست بدهند و روبوسی کنند. از سر و کول هم بالا می‌رفتند.

یادم هست که آقای طاهری استاندار، کفش هایش را به زور از لابلای جمعیت پیدا کرد. مردم شهید رجایی را این چنین دوست داشتند و برای سخنان و نظر او ارزش قائل بودند.

////

تصوير زير مربوط به 39 سال پیش است، زمانی که شهید محمدعلی رجایی نخست وزیر کشورمان برای اولین بار به شهرستان مرزی پارس آبادمغان سفر می کند و ضمن بازدید از جهاد سازندگی جویای مشکلات تعدادی از مردم پارس آباد می شود.

شهید رجایی در اين تصوير پیراهن سفید و شلوار خاکستری رنگ بر تن دارند و تعدادی از کارکنان جهاد سازندگی پارس آباد، وزير كشاورزي و تعدادي از اعضاي دفتر نخست وزیری او را همراهی می کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر