///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29274
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/19 - 23:06
اولین المپیاد ورزش همگانی با شرکت 900 ورزشکار و با حضور نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس و مديركل ورزش و جوانان استان در پارس‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، اولین المپیاد ورزش همگانی با شرکت 900 ورزشکار امروز در دو بخش آقایان و بانوان و در ۱۰ رشته با حضور نماينده مردم پارس آباد و بيله سوار در مجلس، مديركل ورزش و جوانان استان اردبيل، فرماندار و اقشار مختلف مردم در سالن فجر پارس‌آباد برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس‌آباد در آيين افتتاح این المپیاد گفت: این المپیاد ورزشي در رشته‌های دارت، والیبال سه نفره، شوت بستکبال، داژبال، بومی محلی، طناب زنی، روپایی، طناب کشی و پنالتی زنی پيگيري شد.

مرتضی سیدکلان با بيان اينكه اين المپياد با شعار یا زهرا برگزار و برای نفرات برتر هر رشته، مدال و حکم قهرمانی اهدا شد، افزود: در طول دهه مبارک فجر بیش از 50 برنامه ورزشی از سوي اداره وزش و جوانان پارس آباد برگزار شد که از شاخص‌ترین آنها می‌توان به برگزاری چهار همایش پیاده‌روی، مسابقه فوتسال بین کارکنان دولت و المپیاد ورزش همگانی اشاره کرد.

در ادامه اين مراسم، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اردبيل نيز ضمن تبریک دهه فجر و تشکر از بانیان این مراسم گفت: این المپیاد بصورت همزمان در ۱۰ شهر استان در حال انجام است.

ایوب بهتاج تصریح کرد: شهرستان پارس‌آباد به خاطر پتانسیل‌ها و ظرفیتهایش در عرصه ورزش می‌تواند به عنوان مرکز قهرمان‌سازی باشد و باید فدراسیون‌های ورزش کشور در این راستا قدم بردارند.

////

///

///

////

////

///

///

////

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر