///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29259
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 09:25
با حضور مديركل كتابخانه هاي عمومي استان؛
کتاب «معجزات مستمر» در پارس آباد مغان رونمایی شد + عكس
طی مراسمی با حضور مديركل كتابخانه هاي عمومي استان اردبيل کتاب "معجزات مستمر" نوشته فرامرز دهقاني رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، همزمان با دهه مبارك فجر، امروز طی مراسمی با حضور مديركل كتابخانه هاي عمومي استان اردبيل، جمعي از مسئولان و کتاب‌دوستان پارس آبادي از کتاب "معجزات مستمر" نوشته فرامرز دهقاني رونمایی شد.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل در آیین رونمایی از این کتاب که در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید رجایی پارس آباد انجام شد، اظهار کرد: کتاب معجزات مستمر حاصل تلاش چند ساله فرامرز دهقاني از نویسندگان پرافتخار پارس‌آباد مغان است که به چاپ رسیده است.

رباب عزيزخاني با اشاره به اينكه شهرستان پارس آباد از ظرفیت های بالای فرهنگی برخوردار است، افزود: این مراسم فرهنگی در راستای ترویج مطالعه، كتاب و کتاب‌خوانی و تقدیر از زحمات فرامرز دهقاني اين نويسنده نامي پارس آبادي است كه مسئولان باید در جهت ارتقاء فرهنگ كتابخواني از ظرفیت اين نويسندگان استفاده کنند.

وي همچنين با بيان اينكه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به حمایت از نویسندگان اهتمام ویژه‌ای دارد، تصريح كرد: از آنجایی که مردم پارس‌آباد اهل مطالعه و شيفته مسایل علمی و فرهنگي هستند امیدواریم با ساخت کتابخانه در اسلام‌آباد مغان، این شهر هم کمبودی در این زمینه نداشته باشد.

حجت الاسلام امین پورمحمد، رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان پارس‌آباد نيز در این مراسم گفت: معجزات مستمر هفتمین کتاب فرامرز دهقانی است و در این کتاب به معجزات شفا بخش آب درمانی، نماز و روزه، زهردرمانی، زنبور درمانی، انواع خوردنی‌هایی که در قرآن ذکر شده و مجموعه‌ای از معجزات عالم هستی اشاره شده است.

در این مراسم، با اهدای لوح از زحمات فرامرز دهقاني تقدیر و در ادامه از کتاب "معجزه مستمر" تاليف اين نویسنده پارس‌آبادی رونمایی شد.

جلوه ي عشق، اسرار آفرینش، کیش مهر، درمان طبیعی امراض، معراج عرفانی، پژواک روح و ... از آثار فرامرز دهقانی اين نويسنده پرافتخار پارس آبادي است.

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر