///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29257
تاریخ انتشار: س, 1396/11/17 - 16:27
رئیس منابع طبیعی و آبخيزداري شهرستان پارس آباد از قلع و قمع يك آلونک غیرمجاز احداث شده در قشلاق جليلو از توابع بخش اصلاندوز خبر داد.

به گزارش آران مغان، ولی فصیحی با اعلام اين خبر اظهار داشت: این آلونک در قشلاق جليلو از توابع بخش اصلاندوز توسط افراد فرصت طلب احداث شده بود که پس از تشکیل پرونده قضایی و حسب دستور مقام قضایی توسط ماموران پاسگاه ويژه منابع طبیعی شهرستان پارس آباد و با همکاری پاسگاه انتظامي شهرك آيت اله غفاري قلع و قمع شد.

وي با بیان اینکه نیروهای حفاظت منابع طبیعی شهرستان شبانه روزی در عرصه های ملی و منابع طبیعی منطقه حضور داشته و منطقه را رصد می کنند به افراد سودجو و فرصت طلب هشدار داد و گفت: حافظان منابع طبیعی با همکاری دستگاه قضایی بدون هیچگونه چشم پوشی با متخلفین و متعرضین به عرصه های ملی و منابع طبیعی بر خورد قاطع انجام خواهند داد.

فصيحي با هشدار به کسانی که به صورت غیر مجاز مبادرت به احداث بنا در اراضی ملی می کنند، افزود: ماموران پاسگاه ويژه منابع طبيعي شهرستان پارس آباد در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مقابله با متصرفان غیرقانونی منابع ملی، با آمادگی کامل با هرگونه دخل و تصرف در اراضی ملی و تخریب عرصه های مرتعی و جنگلی قاطعانه برخورد کرده و کوچکترین اغماضی نخواهد داشت.

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر