///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29252
تاریخ انتشار: د, 1396/11/16 - 23:21
به مناسبت دهه فجر نشست روشنگری با موضوع گفتمان انقلاب اسلامي در سالن اجتماعات شهرك كشت و صنعت مغان برگزار شد.

به گزارش آران مغان، نائب رئیس هیئت مدیره و معاون مالی، اداری و بازرگانی کشت و صنعت مغان در این نشست ضمن تبریک سی و نهمين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بهمن ماه یادآور خاطرات ايثار و مردان بزرگی است که با تقدیم خون خود عزت، آزادگی و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند.

شهريار نگاهي با اشاره به توصیه‌های امام خمینی(ره) در خصوص حراست از انقلاب اسلامی مبنی بر این‌که «نگذارید این انقلاب دست نااهلان و نامحرمان بیفتد»، افزود: این ایام یادآور روزهای پرشور و حساس برای ایران اسلامی بود چرا که با اتحاد و وحدت کلمه و به رهبری امام امت قیام مردمی علیه استبداد به پیروزی رسید.

وي، نشست هاي روشنگري را فرصت مناسبي براي دورهم بودن و بازخوانی اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: امروز به برکت این انقلاب در همه زمینه ها پیشرفت کرده ‌ایم و اين امر در سايه از جان گذشتگي هاي شهداي انقلاب اسلامي و امام (ره) حاصل شده است.

در ادامه اين نشست، سرهنگ حسن نوري فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد نيز گفت: انقلاب اسلامی به راحتی به دست نیامده و مرهون خون هزاران شهید گلگون کفن و ایستادگی مردم است.

وي با بيان اينكه به برکت انقلاب اسلامی هم اکنون شاهد رشد و توسعه چشمگیری در زمینه‌های مختلف در تمام نقاط کشور هستیم، دهه فجر را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: ملت ایران در این ایام توانست در سایه رهبری امام خمینی (ره) رژیم طاغوت و وابسته به استکبار جهانی را شکست دهد و استکبار سیزی خود را به جهانیان ثابت کند.

نشست روشنگری با موضوع گفتمان انقلاب اسلامي امروز با حضور مدیران و پرسنل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، مسئول سازمان بسیج کارگری استان اردبیل، فرماندهان پایگاه هاي حوزه بسيج كارگري پارس آباد در سالن اجتماعات شهرک شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار شد.

در اين مراسم به 10 نفر از پرسنل شركت كشت و صنعت مغان و بسيجيان حوزه كارگري به مناسبت پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي به قيد قرعه هدايايي اهدا شد.

///

///

///

///

///

////

////

////

///

///

////

////

///

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر